1980-1999

1980-ban érettségizettek

4. A
OSZTÁLYFŐNÖK: VÍGH VERONIKA
Arany Mária, Ásztai Ella, Bilincsi Ágnes, Bodnár Erzsébet, Danka Erika, Elischer Andrea, Fejes Eleonóra, Fucskó József, Giczei Péter, Illés Gabriella, Kalmár Erika, Katona Erika, Kelemen Csilla, Kertész Gyöngyi, Kiss Edit, Kiss Judit, Kovács Szilvia, Mester Brigitta, MiskolcziÉva, Nagy Mária, Nagy Zsuzsánna, Óvári Judit, Soltész Éva, Soós Erika, Steigauf József, Szarka Ágnes,Széles Katalin, Szecskő-Szetei Ágnes, Szilágyi Éva, Vass Éva

4. B
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. BALPATAKI ISTVÁNNÉ
Alker József, Batai Zsolt, Bányai Edit, Bárándi Mária, Daku István, Egey Erika, Egri Gyula, Erdős Sándor, Fábián Anna, Gulyás Erzsébet, Hegyesi Irén, Hodosán Csaba, Kerényi Ildikó, Kin András, Komoróczy Imre, Koroknai Mária, Laczkó István, Mester Béla, Mikáczó Ferenc, Módos Mihály, Nagy Anikó, Nás Piroska, Palotai Csaba, Palotai Ferenc, Papp József, Papp Judit, Pásku Tibor, Sáska Irén, Schuler Erzsébet, Szabó Ferenc, Szász Andrea, Varga Judit, Vincze Eszter, Virág Mária, Zolnai Lajos

4. C
OSZTÁLYFŐNÖK: CSARKÓ TIBOR
Bagi István, Bakk Károly, Balogh Ida, Benkő Andrea, Grenczer Attila, Kelemen Sándor, Kóti Sándor, Kövér Valéria, Kvasz Anikó, Lakatos Erika, Lovas Flóra, Ménes Zsolt, Nagy István, Pusztai Viktor, Schmidt István, Somos Zsuzsánna, Szabó Andrea, Szabó Erika, Szabó Lajos, Szanyi Katalin, Szívós Rita, Szlávik Éva, Zöld Zsolt

4. D
OSZTÁLYFŐNÖK: BORBÉLY SÁNDORNÉ
Balogh Gábor, Bocskay József, Boda Károly, Bolgár Zoltán, Csukta Margit, Dakó Lóránt, Dede Ágnes, Farkas Zsuzsa, Fehérvári Edit, Halmi Magdolna, Hornyák László, Huri Katalin, Kerezsi Erzsébet, Kisházi Béla, Kiss Irén, Kovács Sándor, Kulcsár László, Lakatos Ilona, Lelesz Mária, Lenyv Mihály, Márton Béla, Mirkó Judit, Nagy Vince, Pásztor Éva, Pataki István, Pelei Zsolt, Pfau Csaba, Rövid Sándor, Soós István, Szabó Sándor, Szilágyi Zoltán, Tóth József

1981-ben érettségizettek

4. A
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. KOVÁCS GYÖRGYNÉ
Balla Marianna, Balogh Mária, Barna Ernő, Bene Ida, Bíró Erika, Csonka Anikó, Csonka Györgyi, Domokos Gyula, Éles Enikő, Erdei-Nagy István, Götz Gabriella, Guba Zsuzsánna, Győri Judit, Hepp Pál, Hordós László, Juhász Erzsébet, Kenyeres Ilona, Kertész Zoltán, Mag Emese, Major Ildikó, Makai Andrea, Mogyoróssy Ágnes, Nagy Gábor, Péter Angéla, Pósán Erika, Sápi Terézia, Sipeki Zsolt, Szabó Erzsébet, Szilágyi Katalin, Tar Gabriella, Vántsa Judit, Vincze Erika, Zavaczki Éva

4. B
OSZTÁLYFŐNÖK: LŐKÖS SÁNDORNÉ
Antal Juliánna, Ármós Gyöngyi, Bartha Tamás, Bazsó Ildikó, Bíró János, Csép László, Farkas Gabriella, Fodor László, Gargya Tünde, Gruz István, Kázmér Tünde, Kindle Zsolt, Kiripolszky Tamás, Kornis Kornél, Kovács Judit, Kovács Júlia, Kovács Klára, Kozma László, Malakuczi Gábor, Márton Zoltán, Molnár Ildikó, Papp Tibor, Pál Zoltán, Rábai Judit, Silye Erzsébet, Strebelovszky Katalin, Széles Pálma, Szilágyi Ágnes, Tóth Sándor, Urr Sándor, Varga Andrea, Varga Mihály, Vályi Erika, Végh Ágota

4. C
OSZTÁLYFŐNÖK: CSETREKI ERNŐNÉ
Balázsi Ildikó, Bereczki Judit, Bereczki Terézia, Buczkó Judit, Czimmer Aranka, Csicsák József, Darnai Tünde, Filep Anikó, Hegedűs Béla, Hegyesi Gyula, Juhász Erika, Kállai Enikő, Kató Bálint, Kiss Tibor, Kondor Ernő, Kovács Andrea, Krecsmári Tamás, Lovász Judit, Madarász János, Megyeri László, Nagy Imre, Németh József, Páll Katalin, Papp Ágnes, Pásztor Levente, Pelyva Csaba, Pető Ibolya, Salánki Sándor, Szabó Ilona, Szabó Károly, Szűcs Ilona, Tóth Irén, Udvai Tamás, Zorgel Enikő

4. D
OSZTÁLYFŐNÖK: GARGYA MÁRTON
Barcsa Gabriella, Bartha Imre, Bartók Gábor, Bekő Éva, Bessenyei Emilia, Boros Ildikó, Deczky Zoltán, Dósa István, Erdei Szilvia, Garami Zoltán, Gresku József, Gyarmati Csaba, Jáger Julianna, Jakab Katalin, Juhász Éva, Kovács Ágnes, Nagy Éva, Nagy Szilárd, Nemes Ákos, Pasch Julianna, Rácz Erzsébet, Radácsi Judit, Rózsa Edit, Sári Magdolna, Sebestyén Csaba, Sóvágó Juliánna, Sütő Csaba, Szathmáry János, Szekeres Judit, Tacsi Csilla, Tóth András, Ungvári Andrea, Varga Katalin

1982-ben érettségizettek

4. A
OSZTÁLYFŐNÖK: LÁDI JÓZSEFNÉ
Berecz Anikó, Fagyal Ágnes, Földi Gabriella, Gellért Tünde, Guthy Judit, Györi Enikő, Hegedűs Julianna, Jenei Magdolna, Kádár Anikó, Kincses Julia, Kondor Gabriella, Koroknai Éva, Kósa Hajnalka, Kovács Éva, Kozma Ildikó, Kurcina Margit, Lázár Edit, Leiter Ildikó, Lovas Dóra, Mózsik Márta, Páll Gabriella, Posta Tibor, Potornai Márta, Rónaháti Judit, Szabó Zsuzsanna, Szakály Margit, Szegedi Gabriella, Szegedi Ildikó, Szentesi Valéria, Szigeti Ágnes, Sziki Edit, Tóth Margit, Varga Judit, Zimán Katalin

4. B
OSZTÁLYFŐNÖK: VÍGH VERONIKA
Bencze Ilona, Bényi István, Derzsi Csilla, Dezső György, Erdős Csilla, Flier Lajos, Földvári Mária, Galgóczi Vilma, Juhász Ilona, Juhos Tibor, Kiss Anna, Kocsis Judit, Laczkó Lilla, Lepp Éva, Lobotka Pál, Madarász Gabriella, Major Csaba, Mester Anikó, Molnár Magdolna, Nagy Jolán, Nagy Mária, Nagy Mária, Péntek Györgyi, Pincés Éva, Prostyák Melinda, Radnóthy Éva, Rácz Erzsébet, Sári Attila, Seres Tibor, Sikesdi Gábor, Szabó Gyöngyi, Szabó Sándor, Szabó Zsolt, Szász Enikő, Tóth Enikő, Tóth László, Tőke Zsolt, Varga Gabriella, Vass Gyöngyi, Venczel Katalin

4. C
OSZTÁLYFŐNÖK: SZVETITS ZOLTÁN
Almási Csaba, Balázs Zoltán, Borbély Miklós, Budai Sándor, Dudás Marianna, Fábián Zoltán, Fekete Zsolt, Fenyő Zsuzsanna, Franczik János, Hodosi Eszter, Huszti Sándor, Kiss Ilona, Kiss Imre, Kópé András, Kovács Györgyi, Kovács Gyula, Maljai Piroska, Módy Györgyi, Nagy Anikó, Nagy Enikő, Nagy Tünde, Pálosi Katalin, Papp Mónika, Rácsai Lajos, Serfőző Beáta, Soós Judit, Szűcs József, Vidákovics Gyöngyi

4. D
OSZTÁLYFŐNÖK: TÓTH GYULÁNÉ
Babos Zoltán, Buczkó Erzsébet, Bujdosó Péter, Dani Miklós, Derzsi József, Erdős Gyöngyi, Fehér Ildikó, Horváth Éva, Jónás Zoltán, Kostyál Éva, Kovács Cecília, Kovács Tünde, Köblös Mária, Kusai Judit, Madar Lajos, Mester Enikő, Mezei Sándor, Nagy Erika, Nagy Erika, Orosz Éva, Orosz Krisztina, Orvos Andrea, Papp Éva, Polgár József, Rácz István, Schneider Erzsébet, Szabó Edit, Szabó Erika, Szabó Zsuzsánna, Szekeres Éva, Széles Anna, Szél Gellért, Szivák Gábor, Takács Katalin, Torkos Csilla, Uzonyi Ferenc

1983-ban érettségizettek

4. A
OSZTÁLYFŐNÖK: K. NAGY JÁNOSNÉ
Berczi Márta, Joó Anikó, Borsi Edit, Katona Irma, Deczky Anikó, Kiss Ágnes, Gonda Anna, Kovács István, Harmati Enikő, Kovács Marian, Horváth Rita, Lakatos István, Lévai Katalin, Pozdora Zsuzsa, Lovász Julianna, Rácz Ilona, Mikó Ibolya, Schmidt Mária, Molnár Eszter, Soltész Márta, Nagy Katalin, Sólyom Emma, Nagy Marietta, Szabó Éva, Nyika Judit, Szebenszky Anikó, Pápai Erzsébet, Székely Tünde, Papp Ibolya, Szigeti Margit, Pataky Marianna, Takács Andrea, Tiliczky Márta

4. B
OSZTÁLYFŐNÖK: BALÁZS SÁNDOR
Barbócz Erzsébet, Bencze Enikő, Lévai Ildikó, Mikei Tamás, Bessenyei Bencze, Molnár Judit, Borsos Anikó, Nagy Anikó, Czabarka Éva, Nagy Béla, Domokos Zoltán, Nagy Éva, Fehér Katalin, Perge Lajos, Földes György, Szabó Éva, Gál Gyula, Szabó Gabriella, Gyermán Ágnes, Szabó Mária, Illyés Péter, Szalkay László, Ivánka Tóth Éva, Szummer Márta, Kiss Imre, Szuvák Attila, Kolbe Attila, SzvetitsEnikő, Koleszár Erika, Vas Judit, Koszta Margit, Vékony Erzsébet, Kovács Anikó, Veres Judit, Körmendi Éva, Veress Valéria, Kulcsár István, Zakota Ferenc

4. C
OSZTÁLYFŐNÖK: SÁNTHÁNÉ KOCZKA MÁRTA
Balogh Zoltán, Bíró Mária, Borsos Magdolna, Buda András, Esenczki Valéria, Fehérvári Beáta, Forgács Tímea, Holp Tibor, Jenei Tibor, Kiss Imre, Kiss György, Korcsolay Zsolt, Kóti Antal, Krucsó Zsolt, Marusák Tamás, Meglécz Attila, Nagy János, Nagy Zsuzsanna, Radócz Zsolt, Solymosi Piroska, Szabó Csaba, Szabó Zoltán, Szabó Zsuzsanna, Szilágyi Zsolt, Szoboszlai Ottó, Szűcs Irén, Tarjáni István, Tarsoly Gabriella, Tütős Andrea, Vladár Zsolt

4. D
OSZTÁLYFŐNÖK: BALOGH ERZSÉBET
Ádám Attila, Belicza Ilona, Bodnár János, Bodó Miklós, Czirják Erika, Csatári Éva, Dzsula Miklós, Erdei Judit, Fülöp Zsuzsanna, Gere Irén, Gyüre László, Haramura Gábor, Jenei Marianna, Kató Gábor, Kiss Csaba, Koós Zoltán, Kovács Andrea, Laczkó Zita, Lovász Judit, Mile Ilona, Nagy Judit, Nemes Katalin, Nyári István, Posta István, Pótor Erika, Pázmán Antal, Pusztai Tünde, Szabó Tímea, Radványi Éva, Szőke Ildikó, Soltész Ágnes, Tordai Attila, Szabó Mária, Tóth Éva, Szabó Mónika, Viktor Ludmilla

1984-ben érettségizettek

4. A
OSZTÁLYFŐNÖK: BARTHA JÁNOSNÉ
Adorján Ildikó, Biró János, Ecsedi László, Ékes Ildikó, Fekete Gabriella, Gedeon Zsuzsanna, Hódos Márta, Kocsis Erzsébet, Kosztya Erika, Kun Ágnes, Kusai Anikó, Laczkó Timea, Moldoványi Anikó, Molnár Andrea, Molnár Ildikó, Molnár Rózsa, Nagy Zsolt, Nyilas Ildikó, Ölveti Judit, Pásku Margit, Rácz Nóra, Stefán Éva, Szabó Edit, Szabó Ferenc, Szőke Mária, Szőllősi Irén, Tóth Erika, Turós Éva, Varga Csilla, Varga Éva

4. B
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. BALPATAKI ISTVÁNNÉ
Borbély Andrea, Burai Enikő, China Péter, Császár Zoltán, Czoller Tamás, Dziobek Andrea, Éliás Viola, Fábián Edit, Gondola Zsolt, Jávorszky Ferenc, Juhász Sára, Kiss Éva, Kiss Gabriella, Kiss Tibor, Kondor Erika, Körmendi Pál, László Anikó, Leskó Zoltán, Miklódi Tibor, Mondl Csaba, Nagy Csaba, Nagy Sándor, Nagy Zsuzsanna, Nábrádi Sándor, Nemes Csaba, Nemes Judit, Nyári Csilla, O. Szabó Erika, Pető Katalin, Puskás József, Rábai Ildikó, Remete László, Süveges Kornél, Szabó Zsolt, Szőllősi Emese, Szűk Fruzsina, Tiba Ferenc, Varga Rita

4. C
OSZTÁLYFŐNÖK: BALOGH JÓZSEFNÉ
Almási Róbert, Ballai Zsolt, Bartha Viktória, Bodnár Mihály, Budai Anikó, Dani Ágnes, Enyedi József, Éberhardt Ildikó, Furka Tibor, Gaál Zsolt, Garanczy István, Gégény Csilla, Gyebnár Ilona, Karcub István, Kató Zoltán, Koncz Annamária, Kondrács Mihály, Kriston Ilona, Mályusz Levente, Molnár József, Molnár Zsuzsanna, Nagy Ágnes, Nagy Zsolt, Pongrácz Enikő, Rabb Sándor, Róka Gábor, Szabó Tamás, Szepesi Ágota, Tóth Ágota, Tóth Sándor, Tulipánt László, Vágó Emese, Zabó Tamás

4. D
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. SZABÓ JÓZSEFNÉ
Balla András, Balázsi Gábor, Demes Tibor, Ecsedi Katalin, Farkas Mária, Fenyvesi Judit, Félegyházi László, Fésüs Edit, Fórizs Ildikó, Haramura Enikő, Harsányi Ibolya, Laczi István, Magyar János, Mucza Károly, Murányi Ernő, Müller Enikő, Nagy Aranka, Nagy Dezső, Nagy Lajos, Nagy Sándor, Pallai Judit, Pásztori Annamária, Petrohai Petronella, Sárközy Ákos, Szabó Enikő, Szabó Lujza, Szalai Gyula, Szórádi Miklós, Szőllősi Katalin, Szűcs Csaba, Thalwieser László, Tokai Lajos, Tóth Zsolt, Varga Csaba, Vágányik Mária, Virág Julianna

1985-ben érettségizettek

4. A
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. KOVÁCS GYÖRGYNÉ
Bacskai Anita, Badar Zsuzsanna, Daku Judit, Gyarmathy Ágnes, Harangi Éva, Józsa Gyöngyi, Kállay Csilla, Kiss Emőke, Máté László, Mikita Péter, Nábrádi Angéla, Nagy Andrea, Nagy Anikó, Papp Ildikó, Posta Anikó, Schaff Kálmán, Sebestyén Éva, Soltész Katalin, Széles Andrea, Szénási Miklós, Szentesi Tünde, Szűcs Ferenc, Tokai Andrea, Török Edit, Vályogos Anikó, Veres Éva, Veres Tibor

4. B
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. BUN ZOLTÁNNÉ
Balogh László, Bartha Gyula, Csató Csaba, Csiszár Éva, Csuka Juliánna, Daróczi Enikő, Fehér Ibolya, Fehér Zsolt, Gebey Péter, Gratzka Győző, Halász Katalin, Horváth Ildikó, Huttmann Mária, Isaszegi Zsuzsánna, Karacs Zsolt, Klepács Edit, Koós Tibor, Kovács Anikó, Kovács Géza, Kovács Judit, Kovács Zoltán, Kriston Zoltán, Maglóczki Tibor, Mandula György, Markovics Enikő, Maurer József, Orbán Katalin, Papp Mónika, Rajtik Sándor, Rendes Csaba, Sallay Edit, Seres Csaba, Százvai Erzsébet, Székely Tünde, Szűcs Judit, Szűcs Tamás

4. C
OSZTÁLYFŐNÖK: HERPAI IMRÉNÉ
ArnódiRóbert, Balázs István, Barna Erzsébet, Berzi János, Boros Zoltán, Bódor Ildikó, Domoki Gabriella, Molnár Edit, Ecsedi Paula, Nagy Ágnes, Fehér Tamás, Nagy Ilona, Gáll Aranka, Nagy Tibor, Győri Sándor, Oltyán Mihály, Gyurkó Tünde, Orvos Viola, Hámori Fruzsina, Palotás Csaba, Hutkai Marianna, Panyi György, Kálmán József, Pécsi Tamás, Kovács Zoltán, Szabó István, Kövér Mihály, Szabó Péter, Majoros László, Szegedi János, Margitics Csaba, Turi Ferenc, Márai Péter,Uti Katalin, Megellai Mária, Varga József, Mile József, Zavaczki Andrea

4. D
OSZTÁLYFŐNÖK:TAKÁCS KÁLMÁN
Baranyai Szabolcs, Magyar Erika, Borsos Gabriella, Magyari Levente, Dajka Edit, Miklósi Ibolya, Dancsházi Tibor, Papp Katalin, Erdélyi Zsolt, Papp László, Győri Judit, Pály Sarolta, Gyüre Péter, Rácz Tibor, Hadházi Dániel, Szabó Attila, Illyés Judit, Szilágyi Ildikó, Jendrek Andrea, Szűcs Eszter, Kecskés Ferenc, Tokai Róbert, Kiss Emma, Tóth Árpád, Kiss László, Tusják Tünde, Kövy Mihály, Varga Zoltán, Lesku Gabriella, Vass Mariann

4. E
OSZTÁLYFŐNÖK: PINCZÉS LÁSZLÓ
Berecz Judit, Bodrogi Mária, Fekete Júlia, Fritsch Géza, Gerlei Zsuzsanna, Hercegh Ferenc, Horváth Ferenc, Horváth József, Kántor Andrea, Kerekes Anikó, Király Marianna, Kiss Eszter, Krizsán Viola, Mikó Sándor, Murvai Dóra, Nagy Andrea, Nagy Hajnalka, Nagy Mária,Nagy Sándor, Nemes Anita, Pávay József, Sáfián Andrea, Somogyi László, Szabó Balázs, Szabó Tünde, Szakály Árpád, Szalontai Csaba, Széles Ildikó, Szirák Péter, Szunai Ágnes, Török Ildikó, Udvarhelyi László, Viktor Tibor

4. F
OSZTÁLYFŐNÖK: TÜRK ZSUZSANNA
Bagoly Csilla, Major Ágnes, Bordács István, Mulicz Timea, Dankó János, Nagy Anita, Erdei Katalin, Nagy Éva, Franczik Rita, Pinczés Zoltán, Füzesi Éva, Rácz Eszter, Füzesi Irén, Szabó Margit, Iván Ildikó, Szebenyi Sára, Juhász Mária, Székelyhidi Anita, Kiss Csaba, Tóth Éva, Kovács Erika, Török Irén, Lenkovics Antal, Varga Andrea, Lestyán Éva, Varga Lajos, Lukács Orsolya, Vasvágó Andrea, Veres Mária, Végvári Márta, Vincze Gabriella, Zsótér Andrea

1986-ban érettségizettek

4. A
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. LŐKÖS SÁNDORNÉ
Asztalos Ágnes, Csősz Tímea, Fábián Ildikó, Fehér Sándor, Fejér Mónika, Gál Tamás, Gargya Erzsébet, Gém Andrea, Greskó Éva, Horváth Barbara, Illés Judit, Kemény-Beke Ádám, Kocsi Andrea, Kovács Anikó, Kovács Béla, Lovász Enikő, Nagy Andrea, Nagy Edit, Nagy Judit, Nemes Irma, Ócs József, Oláh Zsuzsanna, Pénzes Anikó, Rácz Mária, Szabó Anikó, Szabó Ágnes, Szilágyi Irma, Szögyényi Anikó, Talpas Anikó, Urbin Csilla, Virág Katalin

4. B
OSZTÁLYFŐNÖK: CSARKÓ TIBOR
Balázs László, Balogh Tibor, Boros Zsuzsánna, Csatlós Zsuzsánna, Darányi Mária, Égerházi Bálint, Farkas Krisztina, Farkasinszky Ferenc, Fenyvesi János, Gál Ottilia, Jenei Ágnes, Jenei Andrea, Kádár Zoltán, Kontor László, Kovács Judit, Kovács Róbert, Kozák Anikó, Kristóf Hajnalka, Kun Judit, Magosányi Zsuzsánna, Mandula Hajnalka, Ménes Andrea, Nagy Ágoston, Nagy Edit, Nagy Edit, Nemes Viktor, Némethy Katalin, Páll Judit, Papp Anikó, Pázmándi Attila, Ruzsányi Éva, Sági Tamara, Szegedi Erika, Szűcs Andrea, Szűcs Éva, Tatár Csilla, Tóth Zita, Urbán Antal, Varga Andrea

4. C
OSZTÁLYFŐNÖK: TÓTH GYULÁNÉ
Almási Adrienn, Ádám Sándor, Bagi Imre, Balassa György, Balla Zsuzsanna, Balogh Csaba, Barta János, Bényei Judit, Bihari Krisztina, Bodnár Melinda, Deák Ágnes, Geszten Beáta, Gyöngyösi Tamás, Kádár Tibor, Kádár Zsolt, Kállai Mária, Krivács Zsolt, Krizsán György, Kupás Tibor, Molnár László, Molnár Levente, Nagy Ildikó, Orsy Péter, Pacza Tünde, Panker György, Sáhi Attila, Sóvágó Sándor, Szabó András, Szegedi Miklós, Tamási Mária, Tóth Zsuzsanna, Végh Péter

4. D
OSZTÁLYFŐNÖK: PAPP FERENC
Asbóth János, Bakóczy Zsolt, Balogh Pálma, Burai Nóra, Burger Erika, Dézsán Bálint, Fekete Andrea, Fekete József, Ferenczi Beáta, Galla Gyöngyi, Gulyás Attila, Hoványi Hajnalka, Jaksa Ildikó, Juhász Pál, Kincses Györgyi, Kiss Zsolt, Kocsel Éva, Korponai Péter, Kulcsár Gabriella, Magyar Attila, Maros Gyöngyi, Munkácsi Anikó, Nagy Gyöngyi, Nagy Gyula, Nagy Tünde, Nánási Éva, Papp Beáta, Pócsi Klára, Szabó Andrea, Szabó Gabriella, Szabó Irén, Tar Juliánna, Tóth József, Vásári Éva, Zakar Ferenc, Zilahi Ildikó

4. E
OSZTÁLYFŐNÖK: BORBÉLY SÁNDORNÉ
Antal László, Balogh Edina, Bessenyei Valéria, Bíró Éva, Bucskó Éva, Dobó Katalin, Fogarassy Tamás, Gargya Tamás, Hegyi Erzsébet, Homisch Tibor, Jánosi Tünde, Kezdődy Marianna, Kiss Marianna, Kovács Ágnes, Kovács József, Kovács Károly, Ködöböcz Attila, Kuthy Sándor, Lakatos Anikó, Lukács Gabriella, Menyhárt Tibor, Nyika Zoltán, Oláh Gyula, Oláh Krisztina, Orosz Csaba, Radácsi Zsuzsánna, Sipos Ádám, Siteri Zsolr, Szabó Gyöngyi, Szekeres Anna, Szincsák Simon, Takács Attila, Tarpai Zoltán, Tordai Szabolcs, Veres Emilia, Viski Éva

4. F
OSZTÁLYFŐNÖK: VÍGH VERONIKA
Balogh Gabriella, Berkes Ilona, Bessenyei Brigitta, Bíró Éva, Both Enikő, Géczi Róbert, Harsányi Andrea, Hegedűs Lívia, Kapcsa Gábor, Kányási Éva, Kiss István, Kovács Andrea, Lőrinczi Éva, Ludman Zsolt, Lukács Ilona, Medgyesy Marianna, Moczok Éva, Nagy Ildikó, Nagy Tünde, Olajos Zita, Oláh Éva, Papp Tünde, Sarkadi József, Sári Miklós, Simkó Gyöngyi, Sütő Enikő, Szabó Edit, Szabó Lajos, Szarvas Judit, Szegedi Timea, Szivák Edit, Szűcs Gabriella, Takács Gábor, Tokaji Anna, Tóth Judit, Vesza Judit

1987-ben érettségizettek

4. A
OSZTÁLYFŐNÖK: NAGY MÁRIA
Boros Andrea, Etemez Emeszt, Gyarmati Andrea, Gyarmati Magdolna, Haász Marianna, Kálmán Andrea, Kerekes Sándor, Kóródi Erika, Kun Ágota, Kun Ildikó, Madarász Róza, Oláh Mária, Parácsi Anikó, Szabó Andrea, Szathmári Márton, Szoboszlai Katalin, Takács Tibor, Tóth Éva, Tóth Judit, Tulipán Mária, Uti Mónika, Varga Judit, Vincze Erika

4. B
OSZTÁLYFONÖK: DR. SZAFKÓNÉ ÁCS MÁRTA
Barna János, Bereczki Tibor, Bessenyei István, Csapó Zsolt, Domoki Judit, Fekete Krisztina, Fülöp Judit, Goda Katalin, Hajdu Csilla, Hám Gyöngyi, Herczeg Kornélia, Herczeg Lenke, Kubala Ágnes, Kemény Enikő, Kertész Márta, Király Edit, Kiss Sándor, Maglóczki Zsuzsánna, Mészáros Tibor, Mészáros Krisztina, Molnár János, Nagy Edit, Nagy Ibolya, Puskás Árpád, Rizán Erika, Sipos Iván, Szilágyi Tamás, Takács Edit, Tamási Zsuzsánna, Tóth Ildikó, Thurzó Zoltán, Varga András

4. C
OSZTÁLYFŐNÖK:SÁRKÖZY ZOLTÁNNÉ
AranyiLászló, Bíró Edit, Dienes Zoltán, Felhősi Ilona, Gál Judit, Gergely Nándor, Góré Tibor, Haász Ferenc, Jenei Ilona, Keserű István, Kocsis Imre, Konyeczki Erzsébet, Kovács Attila, Kovács Péter, Luczi Katalin, Meglécz Emese, Monok Csaba, Nagy Andrea, Nagy István, Nida István, Pál Irma, Piroska Gábor, Rabb Margit, Rochlitz Tamás, Soós Tünde, Tarcza Tibor, Tar Géza, Varga László, Vargay Péter

4. D
OSZTÁLYFŐNÖK: MIKÓ GYULA
Böttkös László, Bujdosó Zsuzsánna, Daróczi Anikó, Darvasi Valéria, Fekete Ilona, Féki Magdolna, Galambos Zsuzsanna, Gál Enikő, Halász Éva, Joó Andrea, Kocsán Ágnes, Kovács Andrea, Lelesz Katalin, Madarász Csilla, Magyar Ildikó, Magyar Tamás, Mile Judit, Molnár Ildikó, Patakvölgyi Piroska, Révész Ildikó, Szabó Csilla, Szendrei László, Torday Jenő, Tóth Beáta, Urbin Andrea, Varga Julianna, Vass Erika

4. E
OSZTÁLYFŐNÖK: BALÁZS TIVADAR
Bacsó Krisztina, Bakó Zoltán, Balogh Árpád, Bara Gabriella, Bor Beáta, Buri József, Dézsi Sándor, Fülöp Andrea, Fürtös Péter, Füzesi Tünde, Jablonczay-Juhász Ágnes, Kárpule Zsolt, Kaszás László, Kiss Imre, Kovács Erika, Körtvélyessi László, Margitai Éva, Molnár Andrea, Molnár Tibor, Nagy Zsolt, Novák János, Papp Marianna, Rácz Ildikó, Sinkó Erzsébet, Szabó Attila, Szabó Erzsébet, Szabó Katalin, Szakály Zsolt, Takács Gabriella, Tarsoly Julianna, Vlajk Gabriella, Zékány Zoltán

1988-ban érettségizettek

4. A
OSZTÁLYFŐNÖK: FARKAS ÁGNES
Bányai Géza, Bojtor Erzsébet, Cseke Attila, Csizmadia Marianna, Diós Ildikó, Diószegi József, Dobi Andrea, Fábián Csilla, Franczik Zoltán, Frank Erzsébet, Gagna Judit, Gnáj Enikő, Gutper Ildikó, Hugli Andrea, Kiss Nóra, Kiss Tibor, Kovács Anikó, Kum Csaba, Lendvai Ildikó,Lovas Edit, Magyar Ildikó, Nagy Gabriella, Orosz Tünde, Panyi Miklós, Rák Andrea, Simon Ildikó, Szarvas Ágnes, Tóth Judit, Tündik Márta, Vígh Judit

4. B
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. KORPONAYNÉ DR. NAGY ILDIKÓ
Barkó Judit, Barna Miklós, Bartha Katalin, Bányai Márta, Bányay Melinda, Benyó Zoltán, Bodrogi Tibor, Boldizsár Tünde, Csáki Zoltán, Csontos Imre, Debreceni Rita, Dudás Gabriella, Erdei Norbert, Erdős Mária, Fekete Franciska, Gönczi Attila, Hegymegi Erika, Hevessy Gábor, Hudák Edit, Jávorszky Éva, Karácsony László, Kiss Ágnes, Kontor Éva, Kövy Zita, Major Imre, Nagy Zsolt, Nyirkos Béla, Pető Csilla, Pócsi Helga, Radócz Zsuzsánna, Rábai Edit, Sápi Krisztina, Soós Imelda, Szendrey Éva, Szilvási Ibolya, Tóthmartinez Beatrix, Vargasovszky Zsuzsanna, Vass Ágnes, Vágó Tímea

4. C
OSZTÁLYFŐNÖK: CSARKÓ TIBOR
Barna Erika, Barta Imre, Bartha Leonóra, Bartha Péter, Battyányi Anikó, Berzi Bálint, Bodnár Erzsébet, Bokor László, Czeglédi Mihály, Dani Annamária, Donka Enikő, Epres Tibor, Fehér Csaba, Görömbey Péter, Hüvösvölgyi Judit, Iván Andrea, Katona Emese, Kerényi Attila, Kiss Krisztina, Magyari Tamás, Malmos Zsuzsanna, Nagy Antal, Nagy Mária, Őri Enikő, Pethő László, Pinczés Erika, Sinka Imre, Szabó Csaba, Szabó Katalin, Szabó László, Szántó Mária, Szegezdi Anna, Tarsoly Zoltán, Tatár Krisztina, Tóth Attila, Valter Ildikó, Varga Zsuzsanna, Víg István, Zágonyi Judit

4. D
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. KOVÁCSNÉ NAGY IRÉN
Atyi Marianna, Barna Edit, Bártfai Éva, Boros Mária, Dusnoki József, Felföldi László, Forgács Anikó, Horváth Luca, IIyés Mónika, Juhos Nándor, Kabai Ildikó, Kondorosi Edit, Koroknai Judit, Lovas Tünde, Lukács Katalin, Milvius Mónika, Papp Katalin, Pozsár Kinga, Rácz Ferenc, Sári Anikó, Szabó Tünde, Szálkai Hajnalka, Szántó Judit, Tóth Ilona, Tóth Judit, Uti Timea, Varga Andrea, Vitai Edit

4. E
OSZTÁLYFŐNÖK: NÉMETH ÁRPÁD
Balogh Zsuzsanna, Berényi Borbála, Boros András, Czenke Ildikó, Dobos Mónika, Gergely Éva, Holba Margit, Horváth András, Imre Zsuzsanna, Juhász Judit, Juhász Nóra, Konyári Mária, Kozák József, Nagy Nóra, Orosz Réka, Ozsváth Éva, Papp Márta, Ritli Andrienne, Sőrés Judit, Szabó Angéla, Szabó Zsuzsanna, Szilágyi Erika, Szutor Judit, Szűcs Ágnes, Tamóczki Gyöngyi, Tirol Andrea, Tóth Éva, Tóth Judit, Tóth Tünde, Üveges Ibolya, Varga Anikó, Vekerdi Andrea, Zámbó Irén, Zsula Magdolna

1989-ben érettségizettek

4. A
OSZTÁLYFŐNÖK: HERPAI IMRÉNÉ
Baranyai Richárd, Bessenyei Boglárka, Boruzs Magdolna, El Boubakri Aomár, Ékes Anikó, Gali Edit, Gőz Ágnes, Hadházi Éva, Kelemen Irén, Kerekes Margit, Kóti Anna, Kovács Erika, Kovács Zoltán, Lovász Anikó, Miklós Malvina, Mogyorósi István, Nagy Krisztina, Nagy Tünde, Papp Ildikó, Páll Csaba, Pásku Ilona, Rácz Ildikó, Simon Tímea, Szabó Attila, Szabó Nóra, Szilágyi Tünde, Tóth Judit, Varga Ildikó, Verdes Angéla, Vincze Enikő, Zajácz Rita

4. B
OSZTÁLYFŐNÖK: PINCZÉS LÁSZLÓ
Andorkó Zoltán, Bodó Alexander, Együd János, Erdélyi Tamás, Erdős Tünde, Fehér József, Harsányi Zsuzsanna, Havas Márta, Herczku Tímea, Hevesi Ferenc, Karácsony Gabriella, Kiss Irén, Kiss János, Kovács Péter, Környei Beáta, László Szilvia, Lászlófi István, Losonczi Attila, Lovas Tibor, Makádi Fruzsina, Muri Ágnes, Nagy Attila, Nagy József, Páll Melinda, Rochlitz Zoltán, Román András, Simon Zoltán, Szabó Éva, Szabó Krisztina, Sziderov Kraszimir Dimitrov, Tar Judit, Tóth Erika, Tóth Márta

4. C
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. BALPATAKI ISTVÁNNÉ
Baditz László, Balassa Bálint, Balogh Attila, Barta László, Bencze Tamás, Bodó Imola, Borsi Katalin, Deák Eszter, Deme Ilona, Fekete Zoltán, Finta Zoltán, Gábori György, Hudák Attila, Illés Anita, Karikás Judit, Kálny László, Kiss Csaba, Koncz Andrea, Kruppi Marietta, Kupás Péter, Molnár László, Nagy Attila, Nagy Márta, Sári Zoltán, Selejó Erzsébet, Süveges Györgyi, Szabó Gábor, Szabó Judit, Szinyei Gáspár, Szűcs Angéla, Varró Attila, Vőneki Zsuzsanna

4. D
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. SAINNÉ SZTANKURA GABRIELLA
Balogh Ilona, Birinyi Ildikó, Dobos Edit, Erdei Judit, Fórián Lajos, Gál Imre, Gerencsér Tamás, Grünbaum Éva, Horn Valéria, Huszti Ferenc, Keményfy Gyula, Kirtyán Mária, Kiss Tünde, Kovács Krisztina, Lengyel Éva, Lovas Bálin, Lukács Cecília, Marádi Krisztina, Mihucz Péter, Moczok Edit, Molnár Mária, Mona Gyula, Nagy Andrea, Nagy Beatrix, Neuwirt Ágnes, Pénzes Mónika, Sári Péter, Seres László, Somogyi Emőke, Szabó Katalin, Szabó Péter, Szász Gabriella, Tiliczky Andrea, Tóth Tímea, Vass Mária, Veres Károly, Vesza Erzsébet, Vincze Lóránt, Záhonyi László, Zelizi Éva

4. E
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. SZABÓ JÓZSEFNÉ
Abari Kálmán, Ábrók Tünde, Ács Géza, Bara György, Bara Sándor, Borbély Gyöngyi, Budai Csaba, Deme Katalin, Dobrai Zoltán, Domokos Attila, Fenyő Imre, Hidegkuti Gábor, Keserű Andrea, Kiss Ágnes, Kiss Enikő, Kósa Csaba, Mikáczó Edit, Orosz Bernadett, Papp Attila, Papp Norbert, Petres Mónika, Pozsga József, Répási István, Sánta Károly, Siető Andrea, Szabó Éva, Szabó Lajos, Szabó Zsolt, Tóth Attila, Ujvárosi Levente, Varga Tamás

1990-ben érettségizettek

4. A
OSZTÁLYFŐNÖK: VÍGH VERONIKA
Babinecz Mónika, Barkó Erika, Csomor Krisztián, Gargya Katalin, Herczeg István, Illés Margit, Jeczkó Tünde, Kiss Ágota, Kiss Erzsébet, Koroknai Tünde, Ménes Edina, Nagy Ildikó, Nagy Marianna, Papp Ildikó, Papp Károly, Soltész Mária, Szatmári Enikő, Szűcs Márta, Tóth Péter, Tóth Valéria, Viczián Beáta, Vincze Róza

4. B
OSZTÁLYFŐNÖK: VÁLY ANDRÁSNÉ
Balla Erika, Bartha András, Bereznai István, Boros Sándor, Debreceni Zsuzsanna, Erdei Judit, Gyarmathy Ákos, Gyarmathy Zsolt, Illés Krisztina, Juhász Judit, Kiss Anikó, Kiss Katalin, Komolay Szabolcs, Kovács Enikő, Kovács Krisztián, Kovács Zita, Kozák Imre, Könyves-Tóth Zsuzsa, Mátyás Levente, Nemes Andrea, Németh Krisztina, Papp Edit, Papp László, Popovics Sándor, Porcsalmy Izabella, Rónai Réka, Salánki Zoltán, Szegedi Anna, Szegedi Erika, Szilágyi Zoltán, Szutor Gábor, Tóth Beáta, Tóth István, Vietorisz Zsuzsanna

4. C
OSZTÁLYFŐNÖK: TÜRK ZSUZSANNA
Belső Péter, Csordás István, Darnai István, Farkas Krisztina, Farkas Tibor, Fodor György, Hajzer Sándor, Imre Beáta, Kaska Zoltán, Kántor Tünde, Király Anikó, Kiss Andrea, Kiss Zsuzsanna, Kovács Zsigmond, Kovács Zsolt, Kristin Éva, Lakatos Tibor, Magosányi Árpád, Margitics Éva, Máth András, Mecsei Zoltán, Pántya Róbert, Pásti Ildikó, Rebák Attila, Sári László, Siteri Norbert, Sós József, Szabó Zoltán, Szász Róbert, Szűcs Tamás, Veres Judit, Végh Gyula, Virágh Zoltán, Vithalm Zita, Zágonyi Zoltán

4. D
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. BARTA ERIKA
Balogh Ilona, Balogh László, Birinyi Erzsébet, Bokor Béla, Brátán Éva, Csuda Szilvia, Csukás Csilla, Dajka Judit, Dorogi Julianna, Fiák Judit, Fritsch Róbert, Ilyés Éva, Kovács Ildikó, Makranczi Zsolt, Mikó Gyöngyi, Molnár Mónika, Orosz Enikő, Papp Andrea, Pál Imre, Radványi Zoltán, Rékasi Rita, Szuromi Júlia, Szűcs Levente, Torma Judit, Várady Anikó, Veres Andrea, Veres Miklós

4. E
OSZTÁLYFŐNÖK: TAKÁCS KÁLMÁN
Asztalos Péter, Bitsey Judit, Bot Krisztina, Csákvári Katalin, Dömötör György, Fábián Zsolt, Gervai Péter, Gimes Gábor, Gimesy Péter, Gulyás György, Huszár Erika, Konyári Ferenc, Kótai Erika, Lakatos Judit, Major Tamás, Makai Szabolcs, Molnár Gyula, Nagy Ferenc, Németh Gizella, Oláh Éva, Orbán Edina, Papp Zoltán, Phengmaly Péter, Szentkirályi Krisztina, Tatár Péter, Tóth Ágnes, Zsákai Katalin, Zsoldos László

1991-ben érettségizettek

4. A
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. BALPATAKI ISTVÁNNÉ
Alekszejenko Marianna, Baditz Erzsébet, Bagdi Bernadett, Bagdi Szilvia, Bara Tímea, Benke Krisztina, Bónis Katalin, Csapó Mónika, Csókási Anita, Dobos Mária, Fazekas Attila, Fedor Éva, Fucskó Márta, Füleki Andrea, Gergely Szilvia, Guessous Mohamed Zékeria, Gyurkó Katalin, Hajdu Judit, Jánosy Gábor, Katona Ildikó, Kállai Boglárka, Kiss Mónika, Kovács Marianna, Kovács Zsuzsa, Kozma Mónika, Lajter Amarilla, Lukács Nóra, Nagy Mónika, Nagy Tímea, Németh Tímea, Pető Rita, Pianovszky Enikő, Posta Beáta, Szilágyi-Barta Julianna, Szőlőssi Edit, Szűcs Nóra, Toldi Márta, Ványi Ibolya

4. B
OSZTÁLYFŐNÖK: LŐKÖS SÁNDORNÉ
Ábrahám Rea, Dávid Éva, Erdős Anett, Farkas Judit, Fekete Gabriella, Görömbey Anikó, Herceg Mária, Istók Ede, Jancsó Zoltán, Kelemen Béla, Kiss Judit, Kiss Kálmán, Kocsis Adrienn, Kovács Krisztina, Madarász Éva, Márkász Réka, Mónus Anita, Nagy Szilvia, Nádas Andrea, Pál Emese, Pap Zoltán, Pesti Marianna, Pusztai Enikő, Rompa Edina, Sárvári Géza, Szénási Katalin, Szilágyi István, Takács Andrea, Tóth Erika, Tóth Orsolya, Tóth Szilvia, Turi Viktor, Urbán Tünde, Varga Izabella, Vámosi Zsolt, Vincze Beáta, Visky László, Vizer György, Wancsakovszky Norbert

4. C
OSZTÁLYFŐNÖK: GARGYA MÁRTON
Agócs Attila, Bajmócy Péter, Balázs Andrea, Bihari Andrea, Bodnár József, Czine Andrea, Csengery László, Dankó Miklós, Dedinszky Tamás, Dóka Melinda, Ferenczi Anikó, Földesi Zita, Fülöp Anita, Gáll József, Gargya Csilla, Gonda József, Gyulai Zoltán, Horváth Lász1ó, Jagusztin László, Juhász Csaba, Kálny Vivien, Karácsony Enikő, Király Róbert, Kovács Péter, Kovács Tibor, Kozma László, Loós Attila, Ménfői Zoltán, Molnár Ibolya, Nagy Anikó, Szabó Anikó, Szabó Balázs, Szabó József, Tukacs Zsolt, Vincze János

4. D
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. SZAFKÓNÉ ÁCS MÁRTA
Bugya István, Csontos Károly, Diós Emese, Erdei Tünde, Erdős Anita, Éder Erzsébet, Fazekas Hajnalka, Fekete Erzsébet, Homovics Tamás, Jenei Géza Zoltán, Juhász Enikő Réka, Kaprinyák Csaba, Káplár Erika, Kardos Rita, Kecskés Tibor, Kerekes Judit, Kiss József, Kiss Orsolya, Kiss Tamás, Kópis László, Kovács Erika, Kunkli Judit, Magyar Ádám, Nagy Erika, Nagylaki Zoltán, Papp Tünde, Sarkadi Dezső, Simonka Csaba, Sólyom Krisztina, Sóvágó Sándor, Szabó Gyula, Szabó Szilvia, Szegedi Enikő, Szőllősi László, Terdik János, Tokaji Tünde, Tóth Andrea

4. E
OSZTÁLYFŐNÖK: ARANYI IMRE
Balog Edina, Bánhidi Péter, Bíró Edit, Borbély Tamás, Buzás Nóra, Ekli Judit, Fazekas István, Fazekas Zsolt, Gellért Ibolya, Harsányi Ágnes, Hatvani Éva, Hock Adrienn, Huszti Bernadett, Ispány Mónika, Kádár Mihály, Kiss Albert, Kiss László, Korláth Anita, Kovács Erzsébet, Kovács Judit, Lázár Tibor, Lovas Róbert, Ludmány Edit, Lukács Valéria, Lung Edina, Márton Julianna, Miklósi Julianna, Mona Péter, Nagy Adrienn, Nagy Sándor, Paszternák Anikó, Soós Mónika, Szabó Ágota, Székelyhidi Márta, Tóth Erika, Vanka Anita, Varga Julianna, Varga Sándor, Zilahi Erika

1992-ben érettségizettek

4. A
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. KOVÁCSNÉ NAGY IRÉN
Balla Ildikó, Balogh Éva, Barbócz Eleonóra, Becsy Adrienn, Czövek Róbert, Csedrik Krisztina, Csehely Beáta, Dajkó Adrienn, Dolezsál Melinda, Duró Anikó, Fegyverneki Ágnes, Fekete Tünde, Fisli Mónika, Fülöp Nóra, Gáspár Norbert, Giriti Ágnes, Gorzsás Mária, Kandra Zsuzsa, Kathi Juliánna, Kiss Éva, Lakatos József, Nagy Edit, Néző Krisztina, Nyári Olga, Nyiri Zita, Oláh Mónika, Puzsár Ágnes, Simon Valéria, Szabó Ágnes, Szakács Ildikó, Szávó Anita, Szincsák Anikó, Varga Erika, Vass Timea, Veress Mirella, Végvári Edit

4. B
OSZTÁLYFŐNÖK: SZABÓ TIMEA
Alföldi Éva, Árnyas Ervin, Bistey Tamás, Boján Dénes, Bora Bernadett, Csépke Dóra, Fehér Andrea, Fenyvesi Emese, Gaál József, Gebei Anna, Góz Adrienn, Gyarmathy Margit, Horváth Zsuzsa, Hudák Annamária, Jenei Nóra, Kállai Orsolya, Koncz Viktória, Kovács Erzsébet, Kovács Judit, Kovács Judit, Kovács Sándor, Márkus Mónika, Medveczky Zsuzsa, Nagy József, Nagy Tamás, Papp Szilvia, Pádár Beáta, Poczkodi Balázs, Sárközi Valéria, Száz Gábor, Szekeres Mónika, Szeszák Balázs, Szép Valéria, Sziki Gusztáv, Szuromi Endre, Tóth Ágota, Veress Angéla, Vernika Szilvia, Vincze Zita

4. C
OSZTÁLYFONÖK: SIMON GYULA
Bódi Barbara, Brán Andrea, Bukholcz Andrea, Csukás Edit, Deli Attila, Eötvös Levente, Fazekas László, Furkó Mihály, Gönczi Zoltán, Horváth Gergely, Hunyadi Julianna, Jászberényi Márk, Kemecsei Solt, Király Júlia, Kocsis Zoltán, Komócsi Sándor, Koós Gábor, Kovács Tibor, Krucsó Andrea, Kugler Klaudia, Lázár Gábor, Mándoki Gábor, Molnár Henriette, Nagy Andrea, Percze Katalin, Perlaki Tamás, Priskin Gyula, Rádi Judit, Szennyes Tünde, Szikszai András, Szűcs Tamás, Takács Zoltán, Tóth András, Vári Viktória, Végh Hajnalka, Veres Ferenc,Veres József

4. D
OSZTÁLYFŐNÖK: MIKÓ GYULA
Badacsonyi Róbert, Bobák Anikó, Bozsó Éva, Csonka Ildikó, Futó-Tóth Szilvia, Galgóczi Edina, Grecskó Éva, Havacs János, Horváth Ágnes, Hutkai Éva, Juhász Zsuzsa, Keczán Mariann, Kiss Henriett, Kiss Róbert, Kócsi Andrea, Loós Anita, Lukács Veronika, Márta Mónika, Mikó Tamás, Nagy Brigitta, Nagy Emese, Nagy László, Nagy Zoltán, Nyitrai Gabriella, Papp Ildikó, Preku Éva, Salamon Mária, Sándor Tamás, Szabó Zoltán, Szolnoki Szilvia, Szurdi Béla, Szűcs Zita, Veres László, Volosinovszki Judit

4. E
OSZTÁLYFŐNÖK: LIGETINÉ BUZA KATALIN
Balló Beáta, Cserina Kinga, Csige Dóra, Csőke Mónika, Debreczeni Zsolt, Dobi Ibolya, Erdei Gyula, Erdős Attila, Fazekas Attila, Fülöp Csaba, Gere János, Gulya Annamária, Hevesi Krisztina, Joó Lajos, Kerekes Tímea, Kiss Anita, Miszti György, Muri Edit, Nagy Andrea, Nagy Edina, Nagy Ibolya, Papp Zsuzsanna, Pávay Andrea, Porcsin Béla, Sarudi Rita, Szekeres Imre, Székelyhidi László, Széll Ágnes, Szilágyi Katalin, Szima Beáta, Szoboszlai Ilona, Tarcza Nikoletta, Tóth Boglárka, Venczel Erika, Viski Sándor, Vitai Eleonóra

4. F
OSZTÁLYFŐNÖK: BALÁZS TIVADAR
Bernád Lívia, Czibere Ildikó, Dajka Ernő, Farkas Andrea, Fekete Tamás, Gál Andrea, Gyöngyösi Judit, Halász Timea, Illés Péter, Juhász Erika, Kántájev Zsolt, Kapczár Emese, Kerekes László, Koncz Gyula, Kovács Zsolt, Kozma Attila, Köffer Zsuzsa, Krisztik Emese, Kun Beatrix, Leposa Zsolt, Lőcsey Judit, Mester Gyula, Molnár Tamás, Nagy Tamás, Orosz Erzsébet, Ötvös Andrea, Pástyán Anita, Pető Anna, Rónyai Anett, Sápi Zsuzsanna, Sóti Gábor, Szálkai Csaba, Szűcs Péter, Tompos Loránd, Tóth Hajnalka, Vargay Balázs

1993-ban érettségizettek

4. A
OSZTÁLYFŐNÖK: FARKAS ÁGNES
Burai Edina, Csiha Tünde, Follárdt Natália, Harangozó Vanda, Horváth Hajnalka, Joó Nikoletta, Jóvér Krisztina, Kálai Sándor, Komiszár Nanetta, Kónya Viktor, Kósa Csilla, Kovács Norbert, Kovács Tamás, Langer Gábor, Mátyus Ágnes, Moczok Péter, Nyiri László, Nyizsnyánszki Anna, Oláh Rita, Oláh Veronika, Orbán Ildikó, Orosz István, Papp Kata, Pásztor Ágota, Pellei Szilvia, Péterfy Hajnal, Pikó Andrea, Porcsin Norbert, Pósán Anita, Rákóczi Edina, Sárközi Éva, Szabó Judit, Szatmári Tibor, Szerepi András, Szutor Erika, Szűcs Judit, Takács András, Tóth Edina, Tóth János, Varga Fruzsina, Vásárhelyi Szilárd

4. B
OSZTÁLYFŐNÖK: HÉTHY KATALIN
Balogh János, Boda Sándor, Büte Norbert, Csicsóvszki Andrea, Dajkó Kamilla, Dávid Ferenc, Deák Anita, Flesch Ildikó, Fülöp Anikó, Garsa Eszter, Herczeg Adrienn, Kézi Beatrix, Kiss Olívia, Macz Judit, Mátrai Zoltán, Miskolczi Irma, Nagy Andrea, Nyitrai Péter, Nyitrai Zita, Pap Eszter, Pető Róbert, Porcsin Ferenc, Sándor Csaba, Szeifert Emőke, Szabó Ildikó, Szegheő Judit, Székely Levente, Szűcs Márta, Trombitás Andrea, Vadász Tibor

4. C
OSZTÁLYFŐNÖK: BALÁZS TIVADAR
Balla Vince, Bereczky István, Berecz László, Burai Sebestyén, Domokos Bálint, Dömötör Márta, Erdei Virág, Furka Róbert, Hegedűs Lajos, Jádi Norbert, Keveházi Tamás, Kis Gábor, Kiss Bertalan, Kiss Kálmán, Kovács Beáta, Kovács Zoltán, Lamp Károly, Ludman Enikő, Major Imre, Murvai István, Nagy Mária, Nagy László, Petres Zoltán, Rácz Erika, Sörlei Tamás, Sütő László, Szabó Szimóna, Tar Piroska, Tarsoly Imre, Tóth Ildikó, Varga Mónika, Vida Árpád, Vrancsik Judit

4. D
OSZTÁLYFŐNÖK: HERPAI IMRÉNÉ
Balogh Ágnes, Balogh Enikő, Bessenyei Réka, Bíró Kamilla, Bohdaneczky Judit, Borsos Tünde, Dudás Andrea, Erdődi Noémi, Guba Beáta, Jakab Noémi, Kálló Edit, Kereszti Beáta, Kiss Dorottya, Kovács Erzsébet, Kovács Katalin, Kovács Réka, Kulcsár Beatrix, Kun Zoltán, Lente Mária, Lovas Edit, Mády Mónika, Nábrádi Péter, Nyolcas Anikó, Paál Viktória, Pásti József, Porcsin Mónika, Puskás Nóra, Sarkadi László, Schwanzer Mária, Smid Péter, Sulina Erika, Szabó Viktor, Tóth Adrienn, Tóth Etelka, Tóth Judit, Varga Angéla, Zágoni Szilvia

4. E
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. SAINNÉ SZTANKURA GABRIELLA
Alexa Andrea, Antal Roland, Baji-Gál Erika, Béke Szilvia, Bíró Éva, Botka-Csomós Erika, Bucs Katalin, Darnai Melinda, Fonay Beatrix, Gedei Beatrix, Gerencsér Nóra, Gulyás Zsuzsanna, Horváth Katalin, Jóna Zoltán, Keczán Beáta, Kelemen Edina, Kiss Orsolya, Komlósi Róbert, Koncz Andrea, Kovács Izabella, Kovács Krisztina, Loós Heléna, Mester Krisztina, Miklósvölgyi Péter, Nagy Eszter, Nagy Krisztina, Oláh Nóra, Páll Márton, Pesti Anita, Pinczés Péter, Porcsalmy Gergely, Póti Krisztián, Rajmüller Zita, Tamás Éva, Tiba Edit, Török Tamás, Tőgyi Péter, Varga Judit

4. F
OSZTÁLYFONÖK: DRAHOS JÓZSEFNÉ
Ardó Mónika, Balogh Béla, Boldis Ágota, Dézsi Lajos, Erdei Gyöngyi, Gál Beatrix, Gáti Zsuzsanna, Gulyás Péter, Gyenge János, Huszti Andrea, Jakab Edina, Kalocsai Éva, Kegyes Angéla, Kernya Mária, Kiss Magdolna, Kiss Virág, Kondor István, Kosztin Attila, Kozma György, Kövér Attila, Krizbai Zsolt, Lantos Éva, Molnár Gábor, Molnár Katalin, Molnár Szilvia, Mosolygó Zoltán, Nagy Zsolt, Nagy Zsuzsa, Pók Mónika, Schnitchen Edina, Szarka Anikó, Szegedi Ágnes, Széll Zsuzsa, Szőllősi Anna, Telek Kálmán, Tóth Katalin, Újvárosy Éva, Varga Edit, Vály Zita, Vedres Attila

1994-ben érettségizettek

4. A
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. BARTA ERIKA
Andrási Jenő, Balogh György, Bartha Anett, Bodogán Éva, Csámer Árpád, Daróczi Borbála, Dézsi Tímea, Eszik Orsolya, Fiatal László, Fodor Réka, Gáborjáni-Szabó Imola, Gogolák Anita, Győrffy Emese, Hegedűs Ágnes, Juhász Henriett, Karácsony Éva, Kocsán Annamária, Komiszár Tilla, Kovács Anita, Mihucz Gyöngyi, Molnár Erika, Nagy Beáta, Nagy Béla, Nagy Károly, Nánási Noémi, Pintér Dóra, Scheibli Zsuzsanna, Schwarczkopf Tamás, Sebő Gabriella, Szabó Adrienn, Szabó Brigitta, Szilágyi Ágnes, Szűcs Anita, Terdik Edda, Tóth Erzsébet, Tóth Eszter, Tronka Levente, Varga Mónika

4. B
OSZTÁLYFŐNÖK: BORBÉLY SÁNDORNÉ
Bene Zsuzsa, Dobi Gabriella, Dudás Andrea, Erdei Annamária, Farkas Réka, Fogarassy Edit, Földeáki Noémi, Furcsa Anita, Gát Zsuzsa, Havacs Ágnes, Hüse István, Kiss Edina, Kovács Zoltán, Kun Annamária, Lipták Tünde, Nagy Emese, Nagy Orsolya, Németh Erika, Orbán Gabriella, Pályi Antia, Papp Krisztina, Pelyvás-Ferenczik Ágnes, Perge Attila, Riczu Csilla, Szász Anita, Tisza Andrea, Ujvárosi Andrea

4. C
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. SZABÓ JÓZSEFNÉ
Adomán János, Andorkó Judit, Bálint Péter, Balla László, Benke Zsolt, Beregi Attila, Bulyovszky István, Fáber Éva, Fazekas Sarolta, Félegyházi László, Felföldi Béla, Gergely Levente, Gerle Péter, Gulyás István, Gyulai Vilmos, Horváth Zoltán, Jurek Zoltán, Karászi Mónika, Keresztessy Zita, Komócsi Péter, Kovács Tünde, Kupás Nándor, Makó Bernadett, Megyaszai Sándor, Miklósváry István, Németi Róbert, Ondó Angéla, Orvos Edina, Pető Tibor, Pinczés Zoltán, Szabó Attila, Szabó Gábor, Szerze Péter, Szőke Balázs, Tar Imre, Tóth Attila, Vári Tibor, Zolnai Dóra

4. D
OSZTÁLYFÓNÖK: VÁLY ANDRÁSNÉ
Ambrus Eszter, Balla Judit, Bangó Krisztina, Barabás Tünde, Bariz Bernadette, Bauer Zoltán, Derecskei Márta, Erdős Mónika, Fazekas Kinga, Fórián Zsolt, Fülesdi Bernadett, Fülöp Zoltán, Grecskó Éva, Gyurkó Zoltán, Herbák Zoltán, Jánószky Beáta, Kabai Éva, Kádár Judit, Kanalas Edina, Kiss Gergely, Kiss Orsolya, Kovács Donát, Kozma Orsolya, Nagy Csaba, Nagy Gábor, Orbán Krisztina, Pápai Edit, Papp Miklós, Pataki Katalin, Pongrácz András, Rutkovszky Ádám, Sarkadi Gabriella, Sík Keresztély, Siteri Zsuzsanna, Szabó András, Urgyán Diána, Varga Edit, Varga Éva, Závoczky Henrietta

4. E
OSZTÁLYFŐNÖK: VÍGH VERONIKA
Bajdor Tünde, Balogh Szilvia, Dienes Orsolya, Endrődi Réka, Erdőháti Orsolya, Farkas Zsuzsanna, Füle Andrea, Fülöp Ildikó, Haluska Edit, Harangi Gabriella, Hidegkúti Erika, Ivanov Tímea, Kálmánchelyi Rita, Kerekes Péter, Kiss István, Lugosi Tímea, Macz József, Maglóczky Judit, Mészáros Mariann, Molnár Anita, Molnár Tünde, Nagy Miklós, Nagy Szilvia, Papp Ildikó, Papp Mónika, Pető Mária, Sándor Heléna, Slifka Mariann, Szabó Hajnalka, Szabó István, Seres Katalin, Szegedi Judit, Szemán Anikó, Szép Attila, Sziky Anita, Szilágyi Éva, Tóth Andrea, Tóth Anita, Tóth Zsófia

1995-ben érettségizettek

4. A
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. SZAFKÓNÉ ÁCS MÁRTA
Bara Annamária, Borszéky Babett, Czárich Katalin, Csernovics Gyula, Dobos Róbert, Faragó Katalin, Fekete Gyöngyi, Guba Mónika, Győri Renáta, Illés Andrea, Keresztes Réka, Kiss Viktória, Kocsis Ibolya, Kosztyu Tímea, Kristin Andrea, Lovas Balázs, Margitics Mariann, Mercs Anita, Nagy Krisztina, Nagy Krisztina, Nagy Szilárd, Palchuber Gábor, Papp Gabriella, Pásztor Melinda, Radocsai Anikó, Ricz Ágnes, Sárvári Tamás, Stumpf Árpád, Szabó Beatrix, Szálkai Márta, Szemán Andrea, Tardi Enikő, Tóth Judit, Varga Anikó, Varga Zsuzsanna, Várkonyi Sára, Visnyai Roland

4. B
OSZTÁLYFŐNÖK: PINCZÉS LÁSZLÓ
Daróczi Katalin, Dobos Laura, Gömöry Tímea, Helmeczi András, Hering Orsolya, Horváth Szilvia, Ispán Katalin, Kálmán Beáta, Kazár Marianna, Kertész Ibolya, Király Róbert, Kovács Ágota, Kovács Melinda, Kozma Edina, Kozma Katalin, Láposi Viktória, Losonczi Anita, Makai Zsuzsa, Markó Judit, Nagy Adrienn, Nagy Erika, Sorosánszki Andrea, Szilágyi Éva, Tarcsai Judit, Toma Adrienn, Tóth Máté, Varga Imola, Vaskó Anita, Vida István, Vitányi Judit

4. C
OSZTÁLYFŐNÖK: KOVÁCS JUDIT
Barna Péter Gergő, Bolla Tamás, Cseke Attila, Csibi Ferenc, Dézsi Annamária, Erdei Csaba, Frank Katalin, Garai Borbála, Herbák Márta, Hernádi Zoltán, Imrek Viktor, Jakab Ács Krisztina, Jászberényi Áron, Juhász Miklós, Karácsony Sándor, Kocsis András, Kovács Katalin, Megyaszai Éva, Molnár Erzsébet, Nagy Bernadett, Papp Andrea, Petrás Miklós, Pinczés Éva, Rozgonyi Gábor, Sáfár Csilla, Sarkadi Zsuzsa, Szabó Attila, Szepsi Tamás, Tóth Géza, Varga Andrea

4. D
OSZTÁLYFŐNÖK: TÜRK ZSUZSANNA
Bakó Tibor, Banda Fruzsina, Békési Attila, Bényei Judit, Borbély Judit, Cserős Attila, Diószeghy Péter, Földvári Angéla, Gajdics Péter, Gonda Eszter, Hidvégi Edit, Jurás Melinda, Kelemen Ildikó, Kiss Sándor, Komjáthi Csilla, Kovács József, Kövér Tamás, Miszti Kornél, Murvai Zsuzsanna, Muzer Gabriella, Nagy Viktória, Nyiri Krisztián, Papp Flórián, Péli Tamás, Robota László, Szerze Róbert, Tamasi Csaba, Tassy István, Tóth Péter, Trestyánszki Krisztián, Varga Tímea, Vértesi-Nagy Anna, Vida Boglárka

4. E
OSZTÁLYFŐNÖK: BARTA ÁGNES
Balla Kinga, Barbócz Henriett, Battyányi Tamás, Bessenyei Janka, Bögi Attila, Budai Emese, Czibere Judit, Daróczi Mátyás, Fekete Attila, Gyarmati Edina, Kabai Ildikó, Kállai Karolina, Kaszonyi Edit, Kiss Balázs, Korcsmáros Andrea, Kovács Brigitta, Kovács Ilona, Kövy Rita, Kungler Magdolna, Nagy István, Nagy Zsolt, Nagy Zsuzsanna, Nyíri Márta, Rády András, Szabó István, Tóth Judit, Tóth Sándor, Üveges István, Váradi Boglárka, Varga Tamás

1996-ban érettségizettek

4. A
OSZTÁLYFŐNÖK: ARANYI IMRE
Balogh Éva, Bogdán-Rajcs Katalin, Dancs László, Erdei Viktória, Farkas Gyöngyi, Fispán Szonja, Fógel Melinda, Gerő Tamás, Gyenge Tímea, Harangi Brigitta, Juhász Árpád, Juhász Judit, Juhász Olga, Katona Éva, Koczok Judit, Kovács Anikó, Kozma Lilla, Magyar Melinda, Makai Márton, Molnár Ágnes, Nagy Petra, Nevelő Károly, Papp Ágnes, Szabó Alida, Szabó Csilla, Szegedi Anita, Székely Imre, Szelezsán Barbara, Szerepi Anna, Szojka Diána, Takács Levente, Tarsoly Anita, Tidrenczel Edit, Tóth Mariann, Vaszkó Julianna, Zsigó Enikő

4. B
OSZTÁLYFŐNÖK: VIDÁKOVICS GYÖNGYI
Asztalos Lia, Benedikti Zoltán, Bereczki Zsuzsanna, Borszéky Barbara, Burai Balázs, Csörgics Mariann, Daróczi Zoltán, Hegyi Edit, Herczeg Andrea, Hrisztov Marianna, Kállai Katalin, Kovács Mihály, Magyar Bertalan, Matolcsi Anita, Nagy Ferenc, Nagy Zsuzsa, Orbán Zoltán, Pap Orsolya, Papp Ágnes, Popovics Péter, Priskin Erzsébet, Ratalics László, Rózsa Krisztina, Szabolcsi Zita, Szegheő Márton, Szikszai László, Szolnoki László, Turgyán Angéla, Varga Erika, Varga György

4. C
OSZTÁLYFŐNÖK: BERZI IMRE
Bárdosi Mónika, Berényi György, Boros Ildikó, Fajta Róbert, Gáti Csaba, Halász Annamária, Hatvani Anikó, Jóvér József, Juhász Béla, Katkó Judit, Király Veronika, Kirilla Kinga, Kiss Borbála, Komáromi Zsolt, Kovács Erika, Kovács Kornélia, Lak Judit, Márton Gréta, Mile Barbara, Nagy Márta, Nagy Zoltán, Nagy Zoltán, Nyizsnyánszki Éva, Oláh Anita, Orha Beatrix, Papp Zsolt, Parrag Krisztina, Ricz Judit, Szabó Adél, Szabó Anikó, Szabó Gabriella, Szabó Ildikó, Szabó Krisztina, Szilágyi Győző, Tiszai Emese

4. D
OSZTÁLYFŐNÖK: TAKÁCS KÁLMÁN
Bellon Zoltán, Berényi Edina, Bódi Krisztina, Borbély Mária, Borcsik Beatrix, Családi Krisztina, Csősz Ildikó, Domán Attila, Erdei Gábor, Fazekas Csaba, Holló Viktor, Hufnágel Melinda, Kas Tünde, Kerék László, Kiss Tamás, Koch Anikó, Kozma Gábor, Mácza Hajnalka, Martonfalvi Rita, Mihály Bernadette, Molnár Szilárd, Nagy Éva, Nagy Ilona, Nagy Szilvia, Nagy Viktor, Pánya Anita, Piros Sándor, Sághy Annamária, Sárkány Ildikó, Szarvas Zoltán, Szilágyi Zsuzsanna, Szombati Gábor, Szőke Mónika, Végvári László, Vékony Marietta, Vojcek Ágnes

4. E
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. KOVÁCSNÉ NAGY IRÉN
Alexa Anikó, Arany László, Bereczki Ibolya, Béres Zsuzsa, Czirják Mónika, Csapóvgya János, Domján Márta, Enczi Klára, Fehér Enikő, Fürj Angéla, Gonda Erika, Hajzer Fruzsina, Hatvani István, Hegedűs Erzsébet, Iván János, Jászberényi Éva, Jenei Adrienn, Keczán Anita, Koch Krisztina, Komiszár Zsuzsanna, Kunkli Krisztián, Langer Mónika, Megyeri Boglárka, Nádházi Bernadett, Nagy Krisztina, Nagy Viktor, Nagy Zsuzsanna, Pál Tímea, Papp Zoltán, Péntek Judit, Rapcsov Beáta, Serdült Bernadett, Szabó Anett, Szabó Henrietta, Szabó
Péter, Szikszai Tünde, Szödényi Krisztina, Vass Ilona

1997-ben érettségizettek

4. A
OSZTÁLYFŐNÖK: PINCZÉS LÁSZLÓ
Abaffy Péter, Adorján Bernadett, Borbély Tibor, Elek Gáspár, Erdei Zsuzsa, Ferenczik Ágnes, Földes Péter, Földvári Krisztián, Gábor András, Gyula Gergő, Hidvégi Judit, Károlyi Ágnes, Kiss Ákos, Kolopi Edit, Kovács Eszter, Ligeti Endre, Nahari Omár, Németh István, Orosz Antal, Rab Henriett, Rebák Éva, Sütő Péter, Szabó Zita, Szeghő Roland, Szilágyi Ágnes, Tóth Csaba, Tóth Timea, Vásárhelyi Nóra

4. B
OSZTÁLYFŐNÖK: HERPAI IMRÉNÉ
Bachmann Anita, Baranyai Lajos, Benes Judit, Czibere Katalin, Csente Péter, Fekete Zsolt, Görgényi Péter, Gregán Lilla, Gyarmati Szabolcs, Gyulai Balázs, Harangi Gabriella, Horváth Anita, Imreh Szilvia, Keczán Mariann, Kiss Krisztina, Kocsán Réka, Kopcsik András, Kosztyu Andrea, Kovács Edit, Lebovics József, Leposa László, Magyar Kata, Mórocz Marietta, Nagy Adrienn, Nagy Erika, Pálosi Tünde, Péter Szilvia, Rózsa Adrienn, Szabó Attila, Szathmári Anna, Szőke Krisztina, Szűcs Róbert, Tamasi Klára, Tóth Alexandra, Tóthfalusi Tímea, Varga Beáta

4. C
OSZTÁLYFŐNÖK: BALÁZS TIVADAR
Asztalos Ágota, Balogh László, Baráth Erika, Bencsik Judit, Bereczki Bernadett, Demeter Zoltán, Fekete Imre, Garai Réka, Iván Éva, Jasinka János, Jámbor Gyula, Jóvér Balázs, Kaprinyák András, Kóródi Balázs, Lukács Erika, Mogyorósi Krisztina, Mónos István, Nagy Attila, Nagy Krisztina, Nagy Zoltán, Orosz Péter, Pap Gyula, Pistár Krisztina, Prekopcsák Annamária, Rizán Zsolt, Sándor Edina, Sári Nóra, Simon Zoltán, Szabó Gergely, Szitás Edit, Takács Lívia, Tóth Gabriella, Tóth Gyula, Végső Ida

4. D
OSZTÁLYFŐNÖK: SIMON GYULA
Borbély Ágnes, Bódi Anita, Czentye János, Dajka Péter, Elek Ágnes, Fekete András, Gáti János, Gulyás Veronika, Horváth Imre, Hőgye Mihály, Keczán Andrea, Keczán Ivett, Kelemen Andrea, Koncz Roland, Kósa Zsuzsanna, Kovács Krisztina, Kovács Rita, Lovász Krisztina, Mihalik János, Molnár Gabriella, Molnár Tamás, Nagy Ivett, Nagy Zsolt, Nonn Tímea, Orbán Attila, Papp Éva, Petrohai Balázs, Seres István, Szabó Mariann, Torna Kornél, Trefán Ildikó, Varga Tünde, Zabiák Andrea

4. E
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. SCHRAMNÉ ZSURZSUCZ MARIANNA
Bakó Márta, Balázsi Judit, Balogh Anikó, Bernáth Tamás, Birinyi Márta, Bodogán Magdolna, Bónis Ferenc, Borsos Borbála, Dobos Magdolna, Enyedi Nóra, Fekete Ibolya, Gál Viktória, Gömöry Kornélia, Gömöry Rita, Györgyfi Hajnalka, Horváth Judit, Kinter Helga, Lente Gábor, Mezey Klára, Molnár Krisztina, Molnár Zoltán, Nagy Anita, Ötvös Bernadett, Petrás Anita, Simon Tünde, Szabó Éva, Szabó Ildikó, Szabó Sándor, Szegedi Erika, Székely Annamária, Tardi Gabriella, Tonhaizer Mária, Torma Beáta, Tóth Tímea, Varga Franciska, Volszky Kata, Zágonyi Nóra

4. F
OSZTÁLYFŐNÖK: DRAHOS JÓZSEFNÉ
Balogh Anita, Balogh Endre, Belgyár Zsuzsa, Boros Csaba, Buzás Anita, Czégény Katalin, Csige Eleonóra, Furka Csilla, Halasi Dóra, Harangi Henrietta, Hegedűs Andrea, Hrabacsik Zsuzsánna, Kiss Gréta, Klánicza Viktor, Komáromi Anita, Kovács Sándor, László Margit, Lénárt Anikó, Lőcsey Tamás, Mazán László, Naghi Beatrix, Németh Csaba, Ötvös Rita, Pósán Henrietta, Sándor Andriána, Somogyi Éva, Szilágyi György, Tikász Orsolya, Tóth Attila, Tóth Katalin, Tyukodi Imola, Varga Csaba, Vígh Hajnalka

1998-ban érettségizettek

12. A
OSZTÁLYFŐNÖK: NAGY ERZSÉBET
Batári Csaba, Benedikti Zsolt, Bene Koppány, Bodnár Zsuzsa, Bögi Marianna, Demeter Kinga, Felföldi Nóra, Gercsák Szabolcs, Grezsu Anikó, Gyökeres Edit, Győri Mariann, Janik Gergely, Kapusi Georgina, Kiss Evelin, Kozma Viktória, Lakatos Róbert, Máté Veronika, Nagy Balázs, Nagy Linda, Nyul Gábor, Pap Ágnes, Petrás Csaba, Prógli Zita, Puskás Éva, Somlai Anita, Szabó Ágnes, Szabó József, Szolnoki Gizella, Szolnoki Zsuzsa, Takács Nóra, Uri Borbála, Veres Réka

12. B
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. BARTA ERIKA
Álmos Péter, Bajmócy Zoltán, Balla Anita, Balla Melinda, Bíró Melinda, Buzás Emese, Csontos Judit, Dobiás Helga, Farkas Adrienn, Fejes Zsófia, Forgács Barnabás, Furcsa Mariann, Hamar Éva, Jónás Andrea, Kapitány Kinga, Kenéz Ferenc, László Tünde, Mátyás Csaba, Moldoványi Gabriella, Molnár Szilvia, Nagy Béla, Nagy Katalin, Nagy László, Orosz Georgina, Papp Andrea, Rácz Katalin, Sándor Judit, Szabó Kata, Szász Bence, Tállai Anikó, Tamás Vera, Tóth István, Tóth Sándor, Zöld Attila

12. C
OSZTÁLYFŐ NÖK: DR. SZABÓ JÓZSEFNÉ
Alzahawi Vivien, Antal Judit, Baditz Kálmán, Balla Viktória, Bogdán Rajcs Zsuzsa, Csapó Károly, Csibi Attila, Csige Zoltán, Csiszár Attila, Csúth László, Dege Rita, Dobos Erzsébet, Fazekas Imre, Ferenczi Gabriella, Fullajtár Mária, Gábor Mónika, Gál Ferenc, Hajdú Eszter, Hatvani Ildikó, Horváth András, Juhász Erika, Kiss Rita, Korondán József, Lázár Enikő, Márton Zoltán, Ördög Zoltán, Papp Edina, Pór Renáta, Schmidt Erika, Szemán Csaba, Szilágyi Tímea, Szilasi János, Tóth Enikő, Tóth Péter, Varga Borbála, Végh Judit

12. D
OSZTÁLYFŐNÖK: MIKÓ GYULA
Almási Tímea, Bagosi Adrienn, Balogh Attila, Borbíró Mária, Bozsvári Ágnes, Cséke Zoltán, Debreceni Judit, Engel Réka, Elek Judit, Farkas László, Forgó Tamás, Girán Levente, Hodosi Balázs, Horváth Péter, Hunya Zsolt, Keczán Zsolt, Komáromi Zsuzsa, Kujbus Szabina, László Tibor, Madai Orsolya, Pál Angéla, Pető Ibolya, Somlyai Róbert, Sorosánszki István, Szálkai Zsuzsa, Szendrei Ildikó, Szilágyi Péter János, Tógyer László, Tőgyi Izabella, Ugrai Zoltán, Varga Csilla, Vécsey Krisztina, Vermes Péter, Zsille Kornél

12. E
OSZTÁLYFŐNÖK: ANDRIKÓNÉ SOÓS EMESE
Arany Katalin, Bakó Szabolcs, Berta Nóra, Bezgédi Emma, Bihari Edina, Bördős Judit, Buzás Gabriella, Csapó Sándor, Dobó Dániel, Dudás Edit, Fodor János, Gáspár Angéla, Gáti Magdolna, Gulyás Zsuzsanna, Huszti Evelin, Ignáth Anett, Jenei Mónika, Kertész Tamás, Kozma Orsolya, Markovits Anikó, Milbik Erzsébet, Nagy Beatrix, Pálfi Zsuzsanna, Páskuj Péter, Szabó Tamás, Tardy Bernadett, Varga Henriett, Vásári Melinda, Veres Gábor, Vilmányi Melinda, Vojcek Judit, Zagyva Andrea

12. F
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. FEUERMANN LÁSZLÓ
Bakó Katalin, Bíró Ágnes, Bökönyi Tünde, Csató Marianna, Csépány Gabriella, Csizmadia Nóra, Erdős Barbara, Fark Dénes, Gyallai Henrietta, Hegedűs Imre, Herceg Andrea, Hűvösvölgyi Nikoletta, Ignáth Andrea, Juhász Brigitta, Kányási Szilvia, Katona Csaba, Kincs Éva, Kiss Attila, Kiss Tímea, Kovács Ákos, Kulcsár Szilvia, Kunkli Judit, Nagy Zsuzsa Réka, Pénzes Ildikó, Szabó Bernadett, Szarvas Dóra, Szilágyi Zsolt, Takács Margit, Ternován Éva, Tóth Zoltán, Urgyán Valéria

1999-ben érettségizettek

12. A
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. VÉGVÁRI JÓZSEFNÉ
Barabás Béla, Békési Nóra, Bere Zsuzsanna, Brázda Péter, Csapó Adrián, Deckner Csaba, Elek Máté, Erdélyi Zita, Fazekas Béla, Hódi Sándor, Horváth Gábor, Jámbor Tamás, Jenei Ágnes, Kiss Tamás, Nagy Ágnes, Nagy Andor, Pálinkás Judit, Pap Júlia, Rácsai Tímea, Sárkány Viktória, Sárosi Roland, Sebestyén Edina, Simon Pál, Smigróczki Csaba, Szeghő Balázs, Szűcs Piroska,Tar Gábor, Tóth Gábor, Tóth Zsuzsanna, Ulveczki Zsuzsa,Végh László

12. B
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. SZAFKÓNÉ ÁCS MÁRTA
Almássy János, Asztalos Márta, Ádám Szilvia, Bagi Zsuzsanna, Bánk Viktória, Böszörményi Diána, Böszörményi Krisztina, Burai Ágnes, Csiki András, Csuka Ágnes, Egri Matild, Erdei Judit, Erdélyi Timea, Gaál Zsuzsanna, Halik Ákos, Kiss Boglárka, Komádi Krisztina, Kövér Mónika, Kövics Ádám, Kuszka Nóra, Lakatos Orsolya, Mester Veronika, Nagy Nikolett, Nagy Zsuzsa, Németh Loránd, Orosz Timea, Pálosi Éva, Sári Mónika, Suta Judit, Szabó Zsolt, Szeles Erika, Tisza Kornélia, Tóth Márton, Ujhelyi Usuzsanna, Vladár Katalin

12. C
OSZTÁLYFŐNÖK: SINYINÉ KŐVÁRI GYÖRGYI
Antal Mátyás, Bodnár Katalin, Bojtor Ibolya, Fehér Lajos, Fekete Gábor, Fekete Regina, Furó Zsuzsanna, Guba Norbert, Halász Gabriella, Hamecz Erika, Jelinek György, Karacs Erzsébet, Katona Lívia, Király Tibor, Kiss Anikó, Kiss Marietta, Kolbe Katalin, Kóti Éva, Kovács András, Mohácsi Beáta, Nagy Ágnes, Németh Veronika, Piros Attila, Rácz Anikó, Sóvári Tibor, Szabó Zoltán, Szmutkó Tímea, Szolnoki Krisztina, Szűcs Péter, Tonhaizer József, Tóth Erika, Tóth István, Varga Melinda, Varga Péter

12. D
OSZTÁLYFŐNÖK: BARTA ÁGNES
Ármós Anett, Atyi Szilvia, Balogh Ágnes, Boros Gábor, Dalanics László, Daradics József, Farkas László, Gazdag Adrienn, Gulácsi Zsuzsanna, Hajdu Sándor, Haraszti Boglárka, Hideg Anita, Ignácz Edit Gabriella, Kulcsár Zita, László Enikő, Mester Gábor, Molnár Ferenc, Nagy Lejla, Nagy Zita, Papp Anikó, Pénzes Erika, Selmeczi Rita, Serra Bendegúz, Simon Gábor, Somogyi Judit, Szilágyi Judit, Tasnády Szabolcs, Thurzó Sándor, Tódor Szabina, Tornyi Edina, Tóth Csilla, Vancsai Boglárka

12. E
OSZTÁLYFŐNÖK: VÍGH VERONIKA
Fodor Mónika, Galgóczi Krisztina, Hertelendi Tibor, Hlács Emese, Hodos Enikő, Holló Krisztina, Jakab Zsolt, Kellermann Ilona, Kincses Ildikó, Király Andrea, Kővári Márk, Lak János, Lukács Andrea, Major Marianna, Mosolygó Éva, Nagy Eszter, Nagy Zsuzsa, Olajos Aliz, Papp Szilvia, Pénzes Szabolcs, Pósán Gábor, Rubos Krisztina, Sárkány Ágnes, Silye Mariann, Sipos Adrienn, Szabó Marianna, Szemán Anita, Szendi Anikó, Szihalmy Levente, Szilágyi Olga, Szűcs Petronella,Tószegi Vanda, Turzó Tamara, Varga Erika, Varga Judit