2000-2017

2000-ben érettségizettek

12. A
OSZTÁLYFŐNÖK: KOVÁCS PÉTER
Balogh Éva, Bodnár Viktória, Boros Ibolya, Cseresznye Ákos, Dajnoki Angéla, Erdélyi Zoltán, Faragó Gábor, Gál Éva, Géczi Zoltán, Göcs Nikoletta, Hermann Péter, Kasza Péter, Kaza Krisztina, Kovács István, Lak Zsuzsanna, Lengyel Zoltán, Magyar László, Meszesán Andrea, Nagy Csaba, Nagy Zoltán, Nemes Péter, Németh Szandra, Papp Adrienn, Papp Zoltán, Pintér László, Rácz Nóra, Skomáth Csaba, Tiba Klára, T. Nagy Ádám, Tóth Renáta, Zsigó Emília

12. B
OSZTÁLYFŐNÖK: ILLYÉSNÉ CSERVENYÁK KATALIN
Balogh Anikó, Bárdos Zita, Barna Anita, Bíró Attila, Cserpák Péter, Deák Mónika, Ferenczi Ágnes, Gál Gitta, Gyulavári Emese, Jászai Annamária, Juhász Beáta, Kálmán András, Kelemen Zsuzsa, Kéri Adrienn, Kocsis Orsolya, Kovács Orsolya, Megyeri Ilona, Mező Hajnalka, Nagy Nikolett, Nagy Tamás, Oláh Zsolt, Pataki Zoltán, Radics Mónika, Sike László, Sochacki Andrea, Szabó Erika, Szentesi Nikolett, Szeszák Cecília, Szilágyi Hargitta, Szilágyi Ilona, Tassy Katalin, Tóth Annamária, Tóth Ildikó, Véber Ágnes, Vincze Judit, Vincze Judit, Zimányi Bernadett

12. C
OSZTÁLYFŐNÖK: TAKÁCS KÁLMÁN
Balogh Csaba, Béres Katalin, Czibere Zsolt, Dankai György, Daróczi Zsuzsa, Drén Judit, Elek Anikó, Elek Judit, Enyedi Péter, Gáspár Enikő, Gyüre Csaba, Halász János, Hodosi Szabolcs, Horváth Károly, Józsa Ibolya, Juhász Gyöngyi, Kaszai Andrea, Király Edit, Kiss Norbert, Kovács Bernadett, Kovács Zsuzsa, Lovas Judit, Nagy Anita, Nagy László, Papp Ádám, Pelestyák Henrietta, Polgár Tamás, Révész Máté, Ringer Norbert, Serbán Ivett, Szabó Erzsébet, Vályi Zsuzsa, Vesszős Noémi, Zsíros Imre

12. D
OSZTÁLYFŐNÖK: REMETÉNÉ ORVOS VIOLA
Ágoston Endre, Andirkó Anikó, Andrási Adrián, Balogh Gergely, Bereczki Dezső, Besenyei György, Fagyas Anita, Fejes Mária, Fenyves Barbara, Fucskó Katalin, Füzesi Orsolya, Janó Magdolna, Kaprinyák Krisztina, Kardos Gergő, Kátai Zoltán, Kiss Tamás, Kokrehel Krisztina, Kovács Bernadett, Kovács Róbert, Lakatos Gyula, Lantos Viktória, Lovas Gyöngyi, Lőrincz Nóra, Oláh Dóra, Puskás Péter, Sántha Mária, Soltész Ágnes, Szabó Péter Richárd, Szabó Péter Szilárd, Szabó Zsolt, Szász Orsolya, Szilágyi Szabolcs, Szilágyi Szilvia, Tóth Péter, Tóth Vanda

12. E
OSZTÁLYFŐNÖK: NAGYNÉ PATAI JUDIT
Ács Bernadett, Baráth Lajos, Bige Orsolya, Bodnár Beáta, Butuza Balázs, Czifra Zsuzsanna, Csivarszki Vera, Dobi László, Elek Ágnes, Fecskán József, Fejér Ágnes, Ferenczi Aliz, Gali Zoltán, Horváth László, Juhász Viktória, Kocsis Judit, Kovács Krisztina, Ladányi Ildikó, Lévai Kálmán, Makai Orsolya, Markovics Viktória, Oláh Viktória, Rácz Szabina, Sopronyi Zsófia, Szabó Anikó, Szabó Krisztián, Szalka Imre, Szálkai Tamás, Szilágyi Enikő, Takács Csilla, Tóth Erzsébet, Tóth Judit, Tőgyi Patrícia, Vadas Beáta, Varga Judit, Zsupos Tibor

12. F
OSZTÁLYFŐNÖK: DR: KOVÁCSNÉ NAGY IRÉN
Antal Dániel, Baji Zsuzsa, Balogh Tibor, Barabás Tímea, Busik Ágnes, Dargai Anita, Dobos Dóra, Gali Anikó, Hajas Ágnes, Kiss Edina, Kovács Attila, Kovács Gergely, Lupó Andrea, Mocsári Tibor, Nagy Attila, Nagy Mónika, Nagy Réka, Orvos Éva, Papp zsuzsa, Pászner Marietta, Román Ágnes, Serra György, Sinkovits Éva, Szabó Gabriella, Szegedi Enikő, Szőke Mátyás, Tusz Adorján, Varga Dóra, Varga Nóra, Vass Norbert, Vida Zsuzsa

2001-ben érettségizettek

12. A
OSZTÁLYFŐNÖK: LÁDI JÓZSEFNÉ
Bartucz Zsófia, Bán Zsuzsanna, Csapó Adelinda, Deák Gábor, Debreceni Natália, Erdei Péter, Fedor Andrea, Gál Dénes, Gerő László, Gyetvay Károly, Hank Sándor, Jáka Timea, Jánvári Regina, Kántor András, Kovács Balázs, Liptai Noémi, Megyeri Judit, Nagy Dávid, Orlik Brigitta, Pásztor Emese, Petrofszky Zsanett, Siklós Ágnes, Szabó Anita, Szalontay Katalin, Szilágyi Viktória, Szilágyi Zsuzsa, Tóth Eszter, Veres Anita, Zavaczki Erzsébet

12. B
OSZTÁLYFŐNÖK: HÉTHY KATALIN
Antal Veronika, Bachát Emese, Barnucz Erika, Berecz Patricia, Berényi Erika, Biri Andrea, Böszörményi Anikó, Böszörményi-Nagy Zsuzsanna, Dobi Beáta, Géczi Viktória, Gyöngy Timea, Házi Dániel, Holba Judit, Hüvösvölgyi Orsolya, Jászberényi Zsolt, Kalmár Katalin, Kiss Ágnes, Kovács Imre, Méhész Balázs, Oláh Timea, Oláh Timea Éva, Orosz András, Pelle Ágnes, Pintye Anikó, Rácz Melinda, Somogyi Péter, Szabó Ágnes, Szilágyi Magdolna, Tóth Gábor, Váradi Péter, Veres Péter, Zombor Sándor

12. C
OSZTÁLYFŐNÖK: ZSURZSUCZ MARIANN
Abonyi Gergely, Balla Tamás, Bartha Annamária, Bodor András, Bozó Attila, Börcsök József, Buvár Ágnes, Dobos Éva, Egri Zsolt, Fábián Éva, Fehér Gergely, Fülöp Ildikó, Gál János, Ignáth Mónika, Kerezsi Ágnes, Kiss Szilvia, Kiss Viktor, Magyari Judit, Mészáros Mónika, Nagy Judit, Papp Ferenc, Papp Gergely, Sipos Petra, Szabó Éva, Szabó Orsolya, Szegedi László, Szilasi Zsolt, Tóth Imre, Tóth Judit, Tóth Katalin, Varga Krisztina, Vincze Ádám, Vona Gábor

12. D
OSZTÁLYFŐNÖK: SIMON GYULA
Albert Tamás, Bajnok Rita, Balogh Péter, Boguszlavszkij Rita, Bojté Marianna, Czakó Zoltán, Czébely Andrea, Csetreki Gabriella, Csontos Tamás, Csuka Lajos, Dobos Tamás, Eszenyi László, Fábián Karolina, Hegedűs István, Imre Norbert, Karácsony János, Kiss Ádám, Kónya Erika, Lantos Csaba, Lente Péter, Majoros Attila, Mohácsi Ilona, Molnár Tímea, Olajos Mihály, Péntek Ferenc, Primó László, Rácz Attila, Rásó Balázs, Széles Edina, Szilágyi Zsuzsa, Tani László, Tóth Elek, Varga Krisztina, Végh László, Vesza Mónika

12. E
OSZTÁLYFŐNÖK: PINCZÉS LÁSZLÓ
Ambrus Viktória, Balogh Emese, Csaba Gyula, Fazekas Péter, Fülöp Gábor, Gólya Péter, Guba Anikó, Hajósi Katalin, Illés Anita, Juhász Nikolett, Karcza Beáta, Kiss Zsuzsanna, Kontor Ibolya, Kovács István, Kovács Tamás, Kulics Viktor, Kurucz Ágnes, Méhész Éva, Mózsa Krisztina, Nagy Lőrinc, Nagy Zsuzsa, Pásztor Katalin, Simó Krisztián, Soróczki-Pintér Tamás, Szarvas Edit, Széchy Annamária, Szimilkó Tamás, Szőllősi Nikolett, Ticz Balázs, Turzó Tünde, Ujpál Attila, Ungvári Henrietta, Zancsics Márta

12. F
OSZTÁLYFŐNÖK: HERPAI IMRÉNÉ
Baksa Bettina, Devits Csaba, Domokos Endre, Elek Angéla, Farkas András, Farkas Krisztina, Fehérvári János, Homoki Zoltán, Ilyés Katalin, Jakab Csilla, Kántor Edina, Kiss Richárd, Kovács Attila, Kovács László, Lisku Nikolett, Maczkó Adrienn, Magyar Zsuzsanna, Nagy Zsuzsa, Palai Nóra, Patócs Orsolya, Pécsi Katalin, Prekup Mónika, Rácz Andrea, Sándor Beáta, Szabó Károly, Szabó Mária, Szabó Zsuzsa, Szeszák Hedvig, Szilágyi Ildikó, Szilbereisz Rudolf, Torma Krisztián, Török András, Urbin Bernadett, Vajday László

2002-ben érettségizettek

12. A
OSZTÁLYFŐNÖK: MEGYERI ANNA
Aczél Márton, Blaskó Csilla, Csatári Ákos, Csontó Balázs, Dancs Anetta, Elek Nóra, Fekete Gábor, Földesi Tamás, Gali Sándor, Győri Noémi, Kádár Mária, Kunkli Ágnes, Lánczi Levente, Magyar Fruzsina, Marton Sándor, Papp Gábor, Rotyis Tamás, Sári Lajos, Siklós Dóra, Sipos Alexandra, Siroki László, Szabó Szilvia, Szakácsi János, Szondi Réka, Tikász Gabriella, Török Zoltán

12. B
OSZTÁLYFŐNÖK: BERECZNÉ GAZDAG MÁRIA
Álmos Gergely, Balogh Éva, Balogh Judit, Béres Rita, Besenyei Tibor, Bodnár Linda, Borbély Éva, Bujdosó Tünde, Buti Attila, Csecsődi Judit, Farkas Anna, Fehértói Zsuzsa, Fejes Zsuzsa, Ferenczi Márta, Kiss Krisztina, Kovács Éva, Kovács Kitti, Krucsó Péter, Lakatos Viktor, Malmos Boróka, Molnár Judit, Pavletits Orsolya, Regőczi Adél, Sári Viktória, Szabó Ildikó, Szarvas Rita, Szatmári Alexandra, Szávó Péter, Tallódi Tamás, Tóth Tímea, Varga Eszter

12. C
OSZTÁLYFŐNÖK: TÓTH SÁNDOR
Balog Beáta, Balogh Bernadett, Barabás Ernesztina, Bardi Anikó, Bencsik Renáta, Bereczki Zoltán, Czapovits Éva, Dezső Sára, Gábor Imre, Haraszti Melinda, Hudácskó Noémi, Konyári Ágnes, Markovics Mátyás, Mohácsi Hanna, Nagy Zsuzsanna, Nótin Olga, Nyika Renáta, Rab Zoltán, Szabó Emese, Szinkulics Rita, Szűcs Tamás, Tasi Marianna, Timár Gábor, Tóth Árpád, Török Marianna, Vadai Zsolt, Valkovits Anita, Varga Péter, Völgyesi Noémi, Zsákai Szilvia, Zsom András

12. D
OSZTÁLYFŐNÖK: ANDIRKÓNÉ SOÓS EMESE
Balogh Éva, Bognár Zsombor, Borza Éva, Czapovits József, Dublinszki Krisztina, Feifer Ivett, Fekete Anna, Gazsó Krisztina, Gönczi Gergő, Haby Ákos, Horváth Csilla, Kerékgyártó Tímea, Kulcsár Mónika, Lisztes Gábor, Lukács Judit, Magyar Gergely, Mezősi László, Molnár Ágnes, Nagy Sándor, Nagy Tibor, Pál István, Pápai Norbert, Papp Zoltán, Rácz István, Sós Anita, Szabó Ágnes, Szabó Lajos, Szabó Szilvia, Székely Edina, Szeverényi Attila, Szilágyi Gábor, Szilágyi György, Varga Balázs, Vida Enikő

12. E
OSZTÁLYFŐNÖK: DRAHOS JÓZSEFNÉ
Bakk István, Bákonyi Nóra, Balogh Tamás, Békési Adrienn, Bíró Barbara, Bűdi Hella, Csapó Zsolt, Dudás Mária, Führer Adrienn, Gali Melinda, Hüse Norbert, Kéki Krisztián, Kovács Kata, Kovács Péter, Lakatos Andrea, Madarász Attila, Németh Zita, Papp Gergely, Papp Kitti, Pető Zsuzsanna, Sultész Gábor, Szabó Ágnes, Szabó Krisztina, Szána Ágnes, Szihalmy Tivadar, Szilágyi Katalin, Szilágyi Nikolett, Szilágyi Nóra, Takács Anett, Vezendi Sándor

2003-ben érettségizettek

12. A
OSZTÁLYFŐNÖK: BALÁZS TIVADAR
Andrásik Miklós, Aranyi Péter, Bernáth Ákos, Blága Lilla, Blaskó János, Csóka Endre, Elek Zoltán, Faragó Anikó, Fazekas Enikő, Fejes Eszter, Guta Enikő, Jurácsik Nikolett, K. Nagy Judit, Kanizsár Péter, Kormos Attila, Kulcsár Adrián, Laczkovich Attila, Megyeri Márta, Miklósi Judit, Nádházi Ágota, Nagy Bálint, Nagy Máté, Nagy Tibor, Nyul Balázs, Oláh Zoltán, Polonkai Imre, Sereghi Gabriella, Sőrés Ferenc, Suta Gábor, Szabados Edit, Szöllősi Ádám, Tikász István, Ujlaki Levente, Varga Balázs, Zákány Máté

12. B
OSZTÁLYFŐNÖK: PAPPNÉ AGÓCS ANNA
Adorján Edit, Barabás Tamás, Bobir Marina, Buhas Zsuzsanna, Bulyovszky Lilla, Buzás Noémi, Cseh Anna, Csiszár Orsolya, Dobszai Andrea, Farkas Fruzsina, Hetei Mariann, Jámbor Rita, Karácsony Ildikó, Katona Éva, Katona Jozefina, Kiss Dávid, Kiss Evelin, Koch Edina, Kőszeghy Anna, Mercs Nóra, Molnár Mária, Nagy Andrea, Nagy Anikó, Omaisz Éva, Orosz Ildikó, Pósán Renáta, Rózsa Éva, Selyben Zsuzsa, Suba Veronika, Szathmári Gergő, Szegedi Mária, Varga Enikő, Varga Miklós, Varga Viktória, Varsányi Zsolt

12. C
OSZTÁLYFŐNÖK: BARTA ÁGNES
Balogh Ágnes, Bessenyei Ágota, Bodnár Zsófia, Czellér Andrea, Gajdics Éva, Halász Ágnes, Hevessy Boglárka, Homoki Attila, Jenei Tamás, Juhász Edit, Kincses Gyula, Kovács István, Kunkli Péter, Magyar Szilvia, Medvés Norbert, Mester Renáta, Mező Andrea, Miklóssy Zoltán, Molnár Előd, Molnár Orsolya, Nagy András, Nagy Nikolett, Orbán Judit, Orbán Máté, Pajna Krisztina, Puskár Norbert, Román István, Sándor Béla, Tarsoly Judit, Tóth Andrea, Tóth Andrea, Tóth Gábor, Vállaji Orsolya, Vanka Tamás, Végh Viktória, Winke Nikolett

12. D
OSZTÁLYFŐNÖK: SINYINÉ KŐVÁRi GYÖRGYI
Ambrus Csilla, Bácsi Sándor,Barna Gábor, Biró Helga, Bordás Kinga, Cseh Judit, Cseh Mariann, Darányi Mariann, Diószeghy Szilárd, Erdei Balázs, Fodor Angéla, Fülep Edina, Garabuczi Zoltán, Gazdóf Katalin, Gólya Zoltán, Kasza Ildikó, Kecskés Attila, Kiss Katalin, Kontor Zsolt,Lakatos Gábor, Madar Marianna, Menyhért Dániel, Miklóssy Tamás, Molnár Norbert, Nagy Zoltán, Sápy Gábor, Sári Péter, Sipos Anita, Soróczki-Pintér Adrienn, Szabó Anett, Szabó Gyula, Szanka Gábor, Szatmári Andrea, Szima Sándor, Szűcs Tamás, Tóth Balázs, Tóth Balázs

12. E
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. BARTA ERIKA
Berki Viktória, Berta Edina, Birinyi Ágnes, Dienes Andrea, Erdei Melinda, Gere Mónika, Grecskó Anita, Istvándi Zsuzsa, Jászai Zsuzsanna, Kálmánczi Antal, Kiss Anett, Kiss Zoltán, Kocsis Anett, Kovács Gabriella, Kovács Tamás, Küzmös Eszter, Lakatos Krisztina, Lehoczky Milán, Leiter Xavéria, Nagy Gábor, Nagy Katalin, Nemes Orsolya, Páka Balázs, Papdeák János, Papp Zsuzsa, Pásztor Tímea, Patócs Eszter, Pornói Rita, Rácskai Szilvia, Rausz Károly, Rubóczki Lilla, Sárközi Éva, Szilágyi Anett, Szilágyi Júlia, Tordai Edina

2004-ben érettségizettek

12. A
OSZTÁLYFŐNÖK: KISZELY ILDIKÓ
Biri Bernadett, Bodnár Julia, Bodor Angéla, Csizmadia Péter, Dányádi Zsolt, Dezső Dóra, Dobos Ferenc, Fábián Máté, Farkas Attila, Farkas Gyöngyvér, Fazoli Enikő, Glant Petra, Horák György, Illés Balázs, Katona András, Kovács Renáta, Kurucsó Zsolt, Lukács Ádám, Makó Imre, Német Balázs, Oláh Zsolt, Papp Gábor, Piczil Balázs, Sarkadi Csaba, Szemán Éva, Sziklási Béla, Szőke Edina, Tatár Attila, Tuska Gábor

12. B
OSZTÁLYFŐNÖK: SZÉPLAKINÉ KOCSIS ÉVA
Aranyi Vanda, Bacskai Angéla, Bíró Vivien, Burai Katalin, Crisán Beatrix, Csige Imre, Csuka Melinda, Debreceni Irén, Erdei Miklós, Fekete Beatrix, Fodor Éva, Halasi Balázs, Hegedűs Gergő, Jónás Anita, Kertész Eszter, Kolop Vanda, Kovács Barbara, Kreizinger Zsuzsa, Krizsán Erika, Miklós Marcell, Mikola Nóra, Móricz Ildikó, Nádházi Judit, Nagy Lilian, Oláh Edit, Pusztai Csilla, Sárvári Zoltán, Szilágyi Péter, Szoboszlay Helga, Tamás András, Thalwieser Edit, Varga Noémi, Veres Réka, Viski Zoltán

12. C
OSZTÁLYFŐNÖK: KOVÁCS PÉTER
Barta Viktória, Bonyár Attila, Briz Ádám, Csernátony Mór, Csikos Sándor, Eszenyi Tamás, Forgács Attila, Gáspár Dávid, Gyenge Tamás, Holló Máté, Kiss Anikó, Koncz Renáta, Kubiczki Ilidkó, Lázár István, Madar Anett, Méhész Levente, Nagy Ábris, Nagy Ákos, Nagy Roland, Pénzes Gergő, Pintye Attila, Seres Ádám,Szabó Áron, Szamay Szabolcs, Szántó Gergő, Szilágyi László, Szilantyev Alekszej, Szőke Csaba, Szőnyi Zsuzsa, Tóth Péter, Török Péter, Vass Lajos

12. D
OSZTÁLYFŐNÖK: PATAI JUDIT
Balogh Anita, Balogh Zsófia, Bardóczi Zsuzsanna, Csige Ádám, Fazekas Márta, Horváth Judit, Kiss Melinda, Koncz Nóra, Kónya Ilona, Kovács Adrienn, Kovács Andrea, Kovács Viktória, Kovács Zsuzsa, Nagy Ágnes, Nagy Károly, Nazsa Tamás, Oláh Csaba, Ormós Petra, Papp Adrienn, Pető Szilvia, Petrika Nóra, Sipos Adrienn, Szabó Edit, Szabó Orsolya, Szabó Tamás, Szatmári Zsuzsanna, Tóth Éva, Tóth Zsuzsanna, Vincze Andrea

12. E
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. SZAFKÓNÉ ÁCS MÁRTA
Barna Kitti, Béres Renáta, Boros Edit, Borsi Hajnalka, Csörgő Tímea, Deczki Gabriella, Ditrói Eszter, Fehér Milán, Gáspár Roland, Gazdag Melinda, György Zsuzsa, Hamecz Tamás, Horváth Dávid, Juhász Beáta, Juhász István, Kiss Csilla, Kovács Kitti, Lakatos Edina, Majoros Réka, Mátyás Andrea, Molnár Nikoletta, Nagy-György Cecília, Nemes Anikó, Oláh Adrienn, Ozsváth István, Péntek Csaba, Petrohai Éva, Réz Szabina, Román Levente, Simon Erika, Sőrés Sándor, Szelkó Éva, Szöllősi Balázs, Sztermen Péter, Varga Mariann, Varga Nikolett, Vida Zsuzsanna

2005-ben érettségizettek

12. A
OSZTÁLYFŐNÖK: LAKATOS TIBOR
Apáti Zsuzsanna, Balogh Balázs, Bardóczi Ádám, Bárdos Botond, Besenyei Tamás, Boros Péter. Faragó Gábor , Gali István Márk, Hajdu József , Hevessy Tibor, Kiss Sándor, Kolbe Balázs, Krusper Márta, Kuritár György, Losonczi Ádám, Menyhárt Attila, Micskei Lajos, Nagy Gyula, Nagy Lőrinc, Nagy Márton, Némethy Fruzsina, Pásztor Balázs, Pénzes Barbara, Ruskó Péter, Schild Norbert, Szanka Julianna, Szeifert Péter, Szekerák Zsolt,Tóth Gábor Ádám,Tőkési Gergely ,Varga Péter, Zámbó Zsuzsa

12. B
OSZTÁLYFŐNÖK: ZSURZSUCZ MARIANN
Angyal Kinga, Barna Bettina, Bögös Lóránd, Budai Fruzsina, Buti Boglárka, Császár Éva, Debreceni Alexander, Debreceni Virág, Gróf Tibor, Gróf Zoltán, Győri Dávid, Ivanov Eszter, Jancsik Réka, Janka Zsuzsa, Kovács Katalin, Megyesi Zsuzsa, Mihucza Dénes, Molnár Judit, Mudra Szabina, Nagy Péter, Oláh Éva Kitti, Rácz Petra, Sashegyi Zita, Szabó Piroska, Szalontai Renáta, Tamás Ádám,Tóth Anikó, Tóth Dániel, Túri Judit, Vacsi Anna ,Vajas Vera

12. C
OSZTÁLYFŐNÖK: MIHUCZ GYÖNGYI
Baráth Zsolt, Bárczi Anna, Bíró László, Bujáki Timót, Czibere Attila, Cséplő Eszter, Debreceni András, Erdélyi Zsolt, Fógel András, Hadházi Sándor, Hegedűs Judit, Hentes Gábor, Illés János, Jenei Zsolt, Kiss Gergely, Koncz Petra, Kovács Attila, Kovács Máté, Kökényesi Máté, Molnárfi Zolttán, Müllern Viktor, Nagy Barnabás, Nagy Gábor , Nyáray Zoltán, Ökrös Fruzsina, Pál János, Polonkai Anett, Sallai Ferenc, Szabó Gábor, Szabó Zsuzsanna, Szikora László, Tarr Nándor, Tatár Anita, Tőzsér Tamás, Weinémer Andrea, Zabos Imre

12. D
OSZTÁLYFŐNÖK: SZILÁGYI TIBOR
Ábrók Annamária, Balkay Diána, Bana János, Borsi Zsuzsa, Brezina Anett, Drimba Enikő, Gali Csaba, Gábor Katalin, Kerezsi Éva, Kovács Dániel, Kovács Edina, Kunkli Szilvia, Kupás Gyula, Lisztes Anna, Nagy Attila, Nagy Marietta, Nagy Nóra, Nemes Dániel, Németi Mariann, Rácz Judit, Rocska Marianna, Szabó Levente, Szarka Gyula, Szepesi Boglárka, Szoboszlai Tibor, Szkokán Botond, Tasi Dóra, Varga Krisztina, Vass Melinda, Vass Nikolett Zsanett, Vékony Flóra, Zákány Zsolt

12. E
OSZTÁLYFŐNÖK: PINCZÉS LÁSZLÓ
Aranyi Éva, Arnóth Sándor, Bálint Márta, Baranyai Edina, Bíró Nóra, Bodnár Gabriella, Boruzs Anna, Dobos Nóra, Faragó Roberta, Farkas Enikő, Fazekas Gergely, Fézer Beáta, Gál Beáta, Gali Ágnes, Grecsko Edit, Guj András, Hajósi Zsuzsanna, Harmati Nóra, Hevesi István, Jámbor Bettina, Kerekes Ágnes, Kósa Réka, Kovács Anna, Kozák Anita, Kremper Edit, Lengyel Annamária, Ligeti Ádám, Márián Anita, Smirnyák Erzsébet, Szabó Andrea, Támcsu Tímea, Tarcsa Anita, Tokai Tímea, Varga Borbála, Varga Zsuzsa

13. F
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. SAINNÉ SZTANKURA GABRIELLA
Ádám Dóra, Agárdi Gábor, Bácsi Judit, Bernáth Enikő, Burai Ágnes, Csáki Fruzsina, Dajnoki Hajnalka, Darázs Ágnes, Dremák Szilvia, Egeresi Zoltán, Éles Gina, Illyés Péter, Jelinek Judit, Keczán Kornélia, Kovács Nóra, Kovács Norbert, Magyar József, Majoros Krisztina, Móra Balázs, Nagy Anett, Patócs Ágnes, Pocsai Nóra, Prostyák Ákos, Sipos Csilla, Somsák Zsuzsa, Szelezsán Irén, Szoboszlay Judit, Tímár Tamás, Tóth Melánia, Tőkés Adrienn, Ványi Sándor, Varga Anetta, Vermes Petra, Vincze Melinda

2006-ban érettségizettek

12. A
OSZTÁLYFŐNÖK: DR GAÁL ISTVÁNNÉ
Bakos Attila, Benke Anita, Brenner Attila, Czébely Ágnes, Dargai Emese Rita, Domján Ádám, Fazakas Edgár, Fekete László, Fiam Sándor, Gál Csilla Anita, Halász Veronika, Horváth Márton, Kádár Márton, Kántor Mór, Kertész Dávid Csaba, Kiss Judit, Kiss Marianna, Kocsány Ágnes, Kovács Anita, Kulcsár Imre Gábor, Maleskovits Dávid Péter, Nádházi Nóra, Nagy Károly, Németh Attila, Papp Gábor, Póti Zoltán Balázs, Rácz Lajos Levente, Simon Gyula, Sztakhó Nikolett, Szűcs Regina, Thurzó Ákos György, Tolnai Mirtill Ninetta, Trócsányi Miklós, Varga Krisztina Anikó, Veréb Viktória

12. B
OSZTÁLYFŐNÖK: VIDÁKOVICS GYÖNGYI
Bácsi Anett, Balogh Nóra Bernadett, Barna Levente, Berencsi Gábor, Blaskó Ildikó, Dancsi Hajnalka, Dávid Anna, Dúró Edit, Egri Gábor, Erdei Anita Rózsa, Farkas Tímea, Gazdag Tímea, Gulyás Zoltán, Horváth Péter, Kiss Csaba, Kristóf Brigitta, Krisztán Anita, Lakatos Mariann Réka, Leiszt Máté, Maczó Nikolett, Nagy Brigitta, Nemes Gábor, Oláh Gábor, Polonkai Tamás, Pöstényi Andrea, Rozsi Tibor, Somogyi Ágnes, Szabó Miklós, Szebenyi Réka, Szécsi Angéla, Sziklai Emese, Sziklási Éva, Szima Gábor, Szinkulics Dóra, Volkova Krisztina, Zsoldos Dorottya

12. C
OSZTÁLYFŐNÖK: SIMON GYULA
Ábrahám János Csaba, Bádogos Péter, Balogh Tamás, Barabás Zoltán, Budai Norbert Lajos, Csizmadia Balázs, Dabrowsky Ádám, Dospoly-Hangó Zsuzsanna, Éles Imre, Farkas Csaba, Fekete Máté György, Gellén László, Hegedűs Tamás, Imricsák Gábor, Kathi Gabriella, Katona Gabriella, Keserű Zsolt, Kovács Csaba, Kovács Enikő Ágnes, Kozma Károly, Magyari Zsófia, Márton József Dávid, Mikulán Attila, Molnár Máté, Papp Krisztián, Polozun Éva Valéria, Rácz Tamás Levente, Schram Gergely, Szauervein Szabolcs, Széles András, Szelkó Péter András, Tóth Péter Áron, Varga Nóra, Weinémer Nóra

12. D
OSZTÁLYFŐNÖK: ADORJÁN LÁSZLÓ
Angyal Csaba, Angyal Csaba, Ármós Orsolya, Balogh Bettina, Baráth Gyula, Bellon Tibor, Bodó Andrea, Bondor Ivett Gréti, Deli Gábor, Dorogi Csilla, Fekete Ádám, Félegyházi Máté Tamás, Garabuczi Katalin, Gercsák János, Horváth Dóra, Hussein Lina, Kádár Tamás, Károlyi Anikó, Katona József, Kocsis Márta, Kovács Dóra, Leiter Anett, Major Nikolett, Makuta Mariann, Nagy Ivett, Nagy Réka, Nemes Ildikó, Pogácsás János, Rácz Nóra, Sipos Nóra, Szentannai Lilla, Váczi Sándor, Vajna Viktória

12. E
OSZTÁLYFŐNÖK: TAKÁCS KÁLMÁN
Balogh Ilona, Baranyai Sándor, Bató László, Beeri Dániel, Benedek Damarisz, Bíró Eszter, Darányi Bettina, Duzs Éva, Grecskó Beáta Valéria, Györki Dorottya, Harasztosi Péter, Hosszú Edit, Jambrik János, Kontor Ildikó, Márián Anett, Máté Lilla Ildikó, Muraközi Zsanett, Oláh Judit, Ozsváth Péter, Petrohai Dóra, Prostyák Nikolett, Sass Heléna, Sinali Sándor, Szabó Melinda, Szamay Judit, Szász Marianna, Szilágyi Ágnes, Szilágyi Kinga, Tar Krisztina, Tóth Renáta, Veres Rita Beáta, Zsom Brigitta

13. F
OSZTÁLYFŐNÖK: VARGA ZSUZSANNA
Balog Zsuzsa, Bánk Zsuzsa, Biri Beáta, Bíró Imre, Bogyó Beáta, Forrai Valéria, Gönczi Ágnes, Hadházi Éva, Hajdu Hajnalka, Hatvani Gergely, Keczeli Edit Beáta, Konyári Noémi, Kovács Judit, Kovács Noémi, Laboncz Zsuzsa, Máté Anett, Miski Tünde Csilla, Nagy Dolóresz, Nagy György, Nyeste Anna, Oláh Enikő, Opóczki István, Pénzes Eszter, Sántha János, Szabó Edit, Sztermen Fanni, Tóth Bernadett, Tóth Henrik, Tóth Judit, Török Edina Judit, Varga Beatrix, Varga Tímea, Vasali Dóra, Vetési Kinga Ágnes, Vida Katalin, Záhonyi Zsanett

2007-ben érettségizettek

12. A
OSZTÁLYFŐNÖK: MEGYERI ANNA
Aranyi Sándor Csaba, Balogh Pál, Berna Zoltán, Bihari András, Biri Balázs, Boros Dávid, Buzás Dániel Barnabás, Cseke Orsolya, Décsei Anna Borbála, Dobi Zsolt, Gonda István, Horváth Gergely, K. Nagy Zsuzsanna, Kósa Enikő, Lóska Ádám, Megyesi Judit, Miskovics Mariann, Molnár László, Müller Dávid, Nagy Gábor, Ozsváth Norbert, Petrás Péter, Puha Tamás, Schram Zsuzsanna, Simon Petra, Szabó József Balázs, Szólláth Alíz, Szűcs Ádám, Tóth Anna, Tóthmérész Lilla, Tündik Zsuzsanna, Vincze János, Völgyesi Márton, Závodszky Edit Júlia

12. C
OSZTÁLYFŐNÖK: ANDIRKÓNÉ SOÓS EMESE
Balogh Borbála, Barak Anita, Fehér Norbert, Fejedelem Zoltán, Fige Zoltán, Gál Szabolcs, Gercsák István, Gém Imre, Harangi László Róbert, Laskovics Mária, Lukács Zita, Majoros Zsófia, Münnich Ákos, Nagy Barbara, Nagy Enikő, Nagy Nándor, Németh Balázs, Papp Csaba, Perjéssy Lóránt, Schubert Károly, Somsák Tamás, Soós Béla, Szabó Anita, Szabó Dávid, Szatmári Gábor, Szepesi András, Szombati Tamás, Szőke Lajos, Szőcs László Gergő, Tóth Katalin, Török Márton, Varga Eszter, Zámbori Norbert, Zsólyomi Fruzsina

12. D
OSZTÁLYFŐNÖK: DRAHOS JÓZSEFNÉ
Balogh Annabella, Csire Sándor, Fagyal Norbert, Farkas Csaba Tamás, Farmasi Nikolett, Fekete Brigitta, Galát Zsuzsanna, Gazda Lívia Diána, Goessous Majda Mária, Halász Gábor, Huszár Tímea, Illyés Dávid, Janó Péter, Juhász Éva, Karácsony Fruzsina, Karácsony Orsolya, Kardos Anita, Kardos Zsófia, Kiss Gábor, Kiszely Ágnes, Kozma Kinga, Móra Zita, Nagy Orsolya, Pálosi Erika, Pazár Zoltán, Perge Nóra, Petkov Alexandra, Radócz Szilvia, Szabó Beáta, Szabolcsi Zsuzsanna, Szilágyi Zsuzsa, Tóth Janka, Vámosi Emese Ildikó, Varga Rita, Varga Zsuzsa, Zellei Judit

12. E
OSZTÁLYFŐNÖK: TÓTH SÁNDOR
Bari Dóra, Beeri Sarolta, Csák Orsolya, Daróczi Erika, Deák Nóra Fruzsina, Dienes Zsuzsanna, Erdei Bettina, Fazekas Máté Bence, Földi Katalin, Galambos Fanni, Gergely Andrea, Györffy Gyöngyvér, Jakubecz Dóra, Jenei Szabina, Kiss Imre Ádám, Kovács Ildikó, Lázár Edina, Lupó Nikoletta, Magi Zoltán, Maksai Ágnes, Németh Zsófia, Oláh Fruzsina, Papdeák Péter, Pongrácz István, Rácsai Rita, Radócz Éva, Sárközi Éva, Szabó Erzsébet Katalin, Szilágyi Andrea, Szilágyi Judit, Támba Judit, Tornyi Veronika, Ungvári Krisztina, Ursz Janka, Való Tibor, Vanka Judit, Vári Bettina Ditta, Vizelli Orsolya, Zolcsák Dóra

13. F
OSZTÁLYFŐNÖK: BALÁZSNÉ VÁLYOGOS ANIKÓ
Barna Szabolcs Zoltán, Bodnár Gergő, Czifra Ildikó, Csige Katalin, Fábián Ágnes, Füleki Réka, Győrfi Nóra, Harsányi Antal, Hodosán Gabriella, Hornyik Barbara Beáta, Jászovics Zsuzsa, Kaszab Alexandra, Kertész Mónika, Kis Anna, Kiss Gergő Ernő, Kovács Borbála Viola, Kovács Flóra Ágnes, Kovács Tünde Enikő, Kozma Csaba, Lencsés Nikolett, Megyesi Tímea, Meggyesi Mária, Nádházi Julianna, Nagy Ildikó, Nagy Karolina, Nagy Zsuzsa, Pástyán József, Takács Zsófia, Tamaga István, Tóth Anita, Tóth Károly, Ujvári Kinga Anikó, Varga Nikolett

2008-ban érettségizettek

12. A
OSZTÁLYFŐNÖK: REMETÉNÉ ORVOS VIOLA
Bíró Bálint, Boros Ferenc, Buzás Attila, Csóka Győző, Frankó Dávid István, Gábor Enikő, Glant Nóra Dóra, Goda Attila, Hernyák Fanni, Kálmánczi Anna, Kapitány Csaba, Kocsány Dóra, Kulcsár Szilvia, Lakatos Szilvia, Manka Marcell Henrik, Mikáczó Viktória, Molnár Helga, Nagy Anna, Nótin Balázs, Páskuly Barbara, Rácz Rita, Simon Péter István, Sinali Györgyi, Szabó Gábor Balázs, Szabó Richárd, Szabó Tamás, Szitás István, Tardy Balázs, Tarr Péter, Tasnádi Attila, Tassonyi Lilla, Tóth László Márton, Tőkési Alexandra

12. C
OSZTÁLYFŐNÖK: BARTA ÁGNES
Ábrók Levente, Bányai Lilla, Boross Gergő, Csatári Enikő, Ferenczi Tamás, Gaál Zsuzsanna, Gyarmati Gábor, Jenes Sándor, Konyári Péter, Kövér Ágnes, Kövér Ferenc, Laczikó László, László Máté, Mázló Anett, Nagy András, Nagy Jenő, Nagy László Róbert, Ónodi Csaba, Papp Tibor, Pinczés László, Sallai Gábor, Simkó Szabina, Szabó Tímea, Tóth Júlia, Ungi Gergely, Urbán Zsuzsanna Zita, Vajda Mátyás, Varga Júlia Csilla, Varga Zoltán, Vida Andrea, Viski Vivien Blanka

12. D
OSZTÁLYFŐNÖK: NAGY MÁRTA
Adriány Csenge, Berki Dániel, Buglyó Dávid, Demján Balázs, Dézsi Gyula Gergely, Gerőcs Szilvia Eszter, Harangi Fruzsina, Horváth Barnabás Zoltán, Hűse Tamás, Ilyés Richárd, Kasuba Péter, Kunkli Csilla Edit, Magyari Anna, Mester Balázs Norbert, Milu János, Molnár Ágnes, Nagy Mara, Németh Balázs, Nyitrai Csaba, Oláh Zita, Orbán Gábor, Pál Zoltán, Papp Ádám, Percze Dóra, Poór Andor, Simon Nikolett, Sütő Ágnes, Szabadi Evelin Anett, Szegvári Andrea, Székely Péter, Szobonya Petra, Szőke Zsuzsanna, T. Kiss Dániel, Tóth Gábor, Tóth Dorottya Katalin, Tóth Krisztina, Varga Zita

12. E
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. BARTA ERIKA
Arnóth Judit, Bancsi Árpád István, Bartha Mercédesz, Báthory Gergő, Békési Fanni, Csige Balázs, Deme Krisztián, Dobos Nóra, Duzs Edit, Elek Zsuzsanna, Éles Attila,Guti Dániel, Gyulai Zsófia, Hegymegi Éva Fanni, Homoki Dóra, Juhász Zoltán, Kovács Anita, Körösi Dávid, Menyhárt Károly, Nagy Anett Kitti, Nagy Viktória, Pák Alexandra, Pálfalvi Bettina, Petrohai Ágnes, Rácz Mária, Radócz Orsolya, Ragó Tamás, Rásó Tamás, Sajtos László, Sárközy Bence, Simon Judit, Smirnyák Anikó, Sütő Antónió Dávid, Szarvas Anita, Tóth Emese Borbála, Zilahi Enikő

13. B
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. BOLDOGHNÉ SZABÓ TÍMEA
Bélteki Eszter, Bosznai Adrián, Czók Bence, Csontos Rudolf, Erdei Nikoletta, Esenszki Éva Lilla, Fábián Adél, Fodor Szilvia, Guj Zsuzsa, Halasi Barbara Dóra, Huszti Szilvia, Keczán Éva, Kéki Renáta Hedvig, Kiss Alexandra Mária, Kiss Dóra, Kiss Lilla Noémi, Kiss Zsuzsa, Lakatos Edit, Lánczi András László, Lukács Katalin, Nagy Anett Mária, Palotai Zoltán, Ruskó Petra, Sándor Izabella, Sántha Judit, Szabó Enikő, Szilágyi Borbála, Szőke Anna Réka, Szőllősi Nóra, Takács Dávid, Tordai Georgina, Uzonyi Anna, Váradi Ágnes Csilla, Varga Beáta, Varga Gergő, Zsugyó Virág

2009-ben érettségizettek

12. A
OSZTÁLYFŐNÖK: BALÁZS TIVADAR
Balogh Endre Péter, Boda Péter, Boros Gergő, Buzás Bernadett, Csikai Mátyás, Debreczeni Zsombor, Fekete Judit Éva, Godó Bence, Halász Máté, Hepp Anna, Juhász Balázs, Kiss Ádám, Lénárt Ferenc, Lucsik Zita Fruzsina, Miskovics Adrienn, Molnár István, Molnár Tamás László, Nagy Nikolett, Nagy Richárd, Nyári István, Ozsváth Titusz, Papp Dávid, Radácsi Éva, Stercel Vivien, Stief Anna, Szabó Ádám, Szabó Dániel, Szabó Melinda, Szalai Anna Viktória, Szalai László Zoltán, Takács Ákos, Tóth Ádám, Tőkési Nikoletta, Turi Lilla Zsuzsanna, Varga László, Veres Judit

12. C
OSZTÁLYFŐNÖK: LAKATOS TIBOR
Bankó Tímea, Bartalos Barnabás, Beke Zsófia Irén, Goda Alexandra, Horváth Renáta Erika, Kovács Levente, Kovács Petra, Kun Anikó, Kurtyán Tímea, Lajtos Bence, Mohácsi László, Molnár Márta, Molnár Sarolta, Nagy Gabriella, Oláh Gergő, Oláh Renáta, Oláh Tamás János, Oláh Zoltán, Perjéssy Judit, Petneházi Gábor, Pinczés László Imre, Rosa Márta Erzsébet, Szabó Bettina, Szegedi Zsuzsa, Szilágyi Mihály, Szűcs Alexandra, Tar Gabriella, Tar Levente, Taskó Csaba, Tornyi Fanni, Tóth Gábor, Túri Tamás Albert, Ugrai Tamás, Váradi Balázs, Varga Renáta, Vékony Anna Mária

12. D
OSZTÁLYFŐNÖK: SZILÁGYI TIBOR
Adriány Dalma, Ármós Andor, Barna Bence, Bocskai Norbert, Cseh Ádám, Dombi Mariann, Eperjesi Ádám, Gáspár Tamás, Haveland Eszter, Héjas Gerda Anna, Horváth Vivien, Juhász Ákos, Kerékgyártó Tamás, Kis András István, Kocsis Máté, Kordás Fanni, Kozma Péter, Lengyel István Máté, Lévay Petra, Magyari Katalin, Mikola Flóra, Németh István, Ökrösi Petra, Ölveti Ágnes, Pádár Alexandra, Páldeák Áron, Papp Alexandra, Perecsényi Attila, Rebenku István, Szabó Péter, Tabaka Dóra, Tóth Péter Zoltán, Tóth Zoltán, Víg Réka Ágnes, Vogll Ádám

12. E
OSZTÁLYFŐNÖK: DRAHOS JÓZSEFNÉ
Agárdi Henrietta, Bardi Szabina, Béke Dániel, Béke Zsanett, Bíró Andrea, Csendes Alexandra, Farkas Andrea, Farkas Henrietta Regina, Fekete Péter Pál, Forgács Dóra, Jambrik Tamás, Kun Ibolya, Kunkli Balázs, Lengyel Ádám, Lukács Gabriella, Mikó Tímea, Nagy Ágnes, Nyitrai Vivien, Papp Nikolett, Patai Erika, Petrov Boglárka, Plés Judit, Polgár Máté, Puja Zsolt, Pummer Tímea, Sárközi Judit, Szabó Viktória, Szász Adrienn, Szegedi Ildikó, Takács Dóra, Tar József, Ujvári Judit, Veres Veronika, Vértesi Ágnes

13. B
OSZTÁLYFŐNÖK: SZÉPLAKINÉ KOCSIS ÉVA
Balogh Noémi, Bálint Zsuzsa, Berkes Dorottya, Biri Andrea, Csákvári Flóra, Fazekas Boglárka, Furka Zsanett Noémi, Juhász Barbara, Juhász Blanka, Kocsel Natália, Koroknai Tibor, Kovács Dániel, Kovács Ildikó, Kőszegi Bálint, Krajcsovics Szandra, Mercs Fanny, Molnár Attila, Muzsai Adrienn, Nagy Krisztián, Nagy Vivien, Papp Dávid, Pasztercsák Gergely, Rujsz Krisztina, Schwarcz Anna Borbála, Sipos Diána, Szabó Balázs Alex, Szilágyi Petra Andrea, Takács Flóra, Támba Katalin, Ujvárosi Andrea Zsuzsanna, Uzonyi Noémi, Virág Csilla

2010-ben érettségizettek

12. A
OSZTÁLYFŐNÖK: KISZELY ILDIKÓ
Ágoston Dóra Csenge, Csáti Zsófia, Cseresznye Péter, Czoller Fruzsina Dorottya, Dombi Edina, Éles András, Fazekas Gergely, Gólya Nikoletta, Guti Renáta, Harsányi Anna, Homoki Zsolt, Hunyadvári Ottó Richárd, Kapitány József, Katona Zsolt, Kovács Péter Mihály, Luczi Dániel, Ludman Péter, Nagy Bianka, Németi András, Pécsi Gergely, Preg István Tamás, Rácz Csaba Attila, Rácsai Lajos. Sályi Szabolcs, Sárkány Sándor, Sebestyén Bence, Székely Dávid Zoltán, Szemán Márta, Tordai Henriett Erika, Tóth Zoltán János, Udvardy Ágnes, Zöld Nikoletta

12. C
OSZTÁLYFŐNÖK: SIMON GYULA
Aszalós Zsuzsa, Balázs Anna, Baráth Barbara, Baráth Gergely, Barta László, Bedő Nimród, Berczi Máté, Berecz Éva, Czibere Nóra, Fazekas Bence, Gellén Ágnes, Gulyás Réka, Hudácskó Mihály, Kádár Zoltán, Kasuba Máté Zoltán, Kiss Dániel, László Pál, Lóska Eszter, Mercs Erika, Milbik Szabina, Molnár István, Papp Mariann, Pataki Tamás, Répási Dávid, Szabó József, Tálas Péter, Tasi Krisztina, Tóth Béla, Tóth Gréta Kitti, Tóth Nóra, Zagyva Zita Zsófia

12. E
OSZTÁLYFŐNÖK: KOVÁCS PÉTER
Antal Tímea, Bencze Dorina, Bernát Csilla, Brunda Anett, Csire Viktória Fruzsina, Czifra Dóra, Diószegi Petra, Fülöp Fruzsina, Gál Judit, Gergely Csilla, Győrfi Marietta, Hetey Nóra, Holba Enikő Anna, Karap Laura, Kelemen Dóra, Kósa Réka, Lázár Szilvia, Lengyel Adél, Marozsi Krisztián, Miskolczi Janka, Ozsváth Laura, Repcsin Adrienn, Sári Zsanett Mercédesz, Skurla Dóra, Szabó Mária Ramóna, Szabó Viktória, Szalai Alíz, Szűcs Anita, Takáts Emese, Tankovszki Oleg, Varga József, Végső Georgina, Veres Roland, Vida Anita, Virág
Andrea

13. B.
OSZTÁLYFŐNÖK: BUDA ANDREA
Balázs Petra, Berecz Tünde, Csatári Adrienn, Csúvár Balázs, Dankó Eliza, Dienes Roland, Gellén Gabriella, Hajdú Krisztina Enikő, Harencsár Anett, Huszti Marcell, Kiss Lukács Zoltán, Kocsordi Alexandra, Kozák Orsolya, Lupkovics Fanni, Machlik Anna, Major Emőke, Melkó Balázs, Mester Enikő, Nádasdi Nikolett, Nagy Dorina, Nagy Orsolya, Nagy Orsolya, Nemes Márk Tamás, Novák Nikolett, Pálóczi Andrea, Radnai Zsuzsa, Simon Anita, Sparks Noémi Imola, Szabó Luca, Szilágyi Dalma, Szilágyi Judit, Szöllősi Éva, Tóth Anna, Tóth Tímea, Zurbó Zsófia

13. F.
OSZTÁLYFŐNÖK: SZILÁGYINÉ KELEMEN ÉVA
Balogh Fruzsina, Béke Nikolett, Bihari Dóra Nikoletta, Bródi Andrea, Bujdosó Márton, Czentye Ádám, Czentye Balázs, Dankó Roland, Diós Gergő, Eszenyi Nóra, Fazekas Réka, Ferenczi Réka, Gajdos Cintia, Harmati Tímea, Hevessy Dorottya, Kepics Kinga, Kis Miklós Dániel, Kiss Ágnes, Kiss Regina Kornélia, Marton Ágnes, Mihály Kata, Morgós Vivien, Nyírő Bettina Zsuzsa, Pallai Zsolt Norbert, Rácz István, Sárai Márió, Sigér Endre Tamás, Sipos Adrienn, Soltész Ágnes, Szabó Zsolt, Szilágyi Orsolya, Takács Dávid, Takács Tímea, Varga Orsolya, Vincze Dóra, Zelenák Dóra

2011-ben érettségizettek

12. A
OSZTÁLYFŐNÖK: PINCZÉS LÁSZLÓ
Al- Muhanna Marie, Bujdosó Dániel, Csordás Adrián, Czibere Dániel, Dobi Attila, Erdei Tamás Dániel, Harsányi Tamás, Hepp Olivér, Hunyadi Ádám, Jenei Ádám Jenő, Jenei Dávid, Katona Flóra, Kovács Noémi, Kovács Zsolt, Liptai Tibor István, Megyeri Andrea, Müller Dóra, Nagy Ádám, Páll Árpád, Pinczés Péter, Pituk Dávid Zsolt, Stercel Olga, Szabó Márton Zoltán, Székelyhídi Csaba József, Szilágyi Dániel, Tátrai Alida, Tóth Miklós Tamás, Varga Krisztián, Varga Nándor József

12. C
OSZTÁLYFŐNÖK: ADORJÁN LÁSZLÓ
Ágoston András, Balázs Ákos, Bégányi Krisztina, Ceglédi Bernadett, Csikai Enikő, Donkó Kata Sára, Fáber Zsuzsanna, Fábián Rita, Farkas Katinka, Ferenczi Krisztina, Gábri Angéla, Godó Soma, Gyöngyösi Zsuzsanna, Halasi György Gergely, Hussein Shadi, Izsoó Csaba Kartal, Joó Zsaklin Szimonetta, Kovács Annabella, Kövesházi Anna, Mag Ildikó, Magyari Kristóf, Molnár Viktória, Nagy Tibor, Nyakacska Lilla, Pelyhe Levente Bence, Petrov Csaba, Posta Ádám, Ritók Adrienn, Rives-Abreu Dávid, Sőrés Gábor, Szabó Dániel Attila, Szabó Zoltán, Szentmiklósi Diána, Szilágyi Ádám, Tóth Adrienn Kitti, Tóth Andrea, Tóth Dorottya, Virág Kinga

12. E
OSZTÁLYFŐNÖK: TAKÁCS KÁLMÁN
Aradi Zsanett Márta, Balogh Dorottya Fruzsina, China Tibor Bence, Csele Sándor, Debreceni Cintia Klaudia, Dudás Dóra, Erdész Attila, Ertsey Dorottya, Fodor Dorina Imola, Földesi Norbert Gyula, Grecskó Zsanett, Grünwald Alexandra Katalin, Hőgyes Gyula, Káplár Valéria Viktória, Kiss Nóra, Kocsis Anett, Lévai Etelka, Máté Anna, Nagy Alexandra, Oláh Ágnes, Páll Viktória Anna, Pinczés Ferenc, Radácsi Renáta, Remete Viola, Sándor Vivien, Szabó Barbara, Szabó Fanni, Szabó Fruzsina, Székács Dóra, Tarján Zsanett, Tóth Eszter, Varga Zsuzsanna, Velkey Ambrus, Vígh Levente, Virág Kitti

13. B.
OSZTÁLYFŐNÖK: BERECZNÉ GAZDAG MÁRIA
Antal Dorottya, Aranyi Éva Lenke, Batki Lotti Nikolett, Bíró Flóra Panna, Bucsku Enikő, Cseke Anna, Dubóczki Péter, Duzs Tímea, Fazekas János, Gaál Zoltán Kristóf, Grósz Renáta, Hernyák Hanna, Juhász Krisztina, Kecskés Andrea, Keczán Dorottya, Keresztesi Gábor, Kiripolszky Tamás, Korcsmáros Dóra, Kozma Krisztián István, Kukk Judit Dóra, Kuthi Luca Katalin, Lengyel Lilla, Lente Dávid Lajos, Nagy Gergely, Nagy Judit, Nagy Orsolya, Nagy Renáta, Nyakas Erzsébet Tünde, Ónodi-Szücs Dániel, Papp Fruzsina Éva, Popovics Dávid, Szabó Dániel György, Szabó Petra Viktória, Szvára Erika, Tóth Zsolt, Tóth Zsófia Dorottya, Váradi Krisztina, Varga Lajos Dávid, Virág Dóra

13. D.
OSZTÁLYFŐNÖK: VARGA SÁNDORNÉ
Baráti Fanni, Bene Zsanett, Bernát Ádám Miklós, Czirinkó Evelin, Deme-Nagy Zsanett, Diczkó László, Éles Márk Roland, Erdei Orsolya Ágnes, Gonda Bence Balázs, Ilyés Piroska, Kabai Fruzsina, Kecskés Alexandra, Kiss Gergely, Kozma Gergely András, Magyar Gábor, Menyhárt Lilla Edit, Mezei Attila, Nagy Bernadett, Nagy Erika Bettina , Nitkovszki Zsanett, Páskuly Dávid, Perge Lilla, Pósán Krisztina, Roth Melinda, Simon Zsuzsanna, Szabó Kata, Szabó Balázs, Szegedi Sára, Szegedi Szabolcs, Szél Dávid, Takács Vivien, Varga Judit, Varga Máté, Verdes János, Zagyva Orsolya

2012-ben érettségizettek

12. A
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. GAÁL ISTVÁNNÉ
Bagoly Krisztián, Beke Lilla, Berindán Krisztina, Bogdándi István, Dezső Dóra, Dorogi Sándor, Fábry Bálint, Furó János Olivér, Gyacsenkó Ottilia Ivanivna, Kiss Dávid, Kovács Adrienn, Mizsák Péter Árpád, Németh István, Pálmai Balázs, Rácsai Mátyás Bence, Remete László, Sebestyén Flóra Zsuzsa, Selmeczi-Tóth Anna, Serbán Zsuzsanna, Seres Balázs, Simon Dóra, Somogyi Norbert, Suta Nikolett, Szabó Gréta, Szuszik Dóra, Tarcza Anna, Turi Balázs Ferenc, Végh János, Zubor András

12.C
OSZTÁLYFŐNÖK: TÓTH SÁNDOR
Bács Bence András, Balogh Boglárka, Barsy Ágnes, Bujdosó Balázs, Cservenyák József, Csikós Fanni, Dömők Dániel, Gaál Katalin, Hársfalvi Borbála, Kaszás Richárd, Kerekes Blanka, Kerezsi Dóra, Kiss Zoltán Sándor, Kiss Anikó, Kovács Ádám, Molnár Péter, Nagy Klaudia Irén, Nagy Gréta Anikó, Nagy Imre Attila, Orgován Levente, Ozsváth Xénia Erika, Rákóczi Anna Helga, Repcsin Boglárka, Rogoz Tímea, Rózsa Petra, Sarádi Márk, Sárközy Dániel, Szarvas Ibolya, Szatmári Enikő, Szekeres Kornél, Szűcs Viktor Zsolt, Vass Liliána, Végh Zsanett Eszter

13. B
OSZTÁLYFŐNÖK: Dr. RÁKOSI MARIANNA
Ábri Anna Amarilla, Aczél Judit, Bagdi Rita, Baksa Otília, Bálint Kristóf Attila, Berényi Vince András , Bíró Fanni, Cerea Krisztina, Csapó Attila Bence, Csobay Ferenc, Duljánszki Evelin, Egeresi Magdolna, Ékes Zsófia Lejla, Fülöp Zsófia, Gyuris Katinka, Iványi Ágota, Kedves Florencia, Képes Viktória, Kocsel Alexandra, Kocsis Boglárka, Kovács Brigitta Fanni, Kovács Lili Krisztina, Lukács Angéla Gabriella, Makszin Vivien, Molnárfi Tímea Sarolta, Monoki Petra Judit, Nagy Dóra Zita, Nyolczas Zsuzsa, Rantal Lilla Ibolya, Rásó Anett, Szabados Anna, Szabó Zsuzsa, Szilágyi Eszter, Szladek Petra, Szuna Kitti, Takács Júlia, Tóth Bernadett, Tsorbatzoglou Aphroditi

13. D
OSZTÁLYFŐNÖK: ILLYÉSNÉ CSERVENYÁK MÁRIA
Bakóczy Judit, Balla Boglárka, Balogh Dóra, Bánfi Csaba Balázs, Buglyó Balázs, Csapó Alexandra, Dió Levente Zoltán, Eszenyi Noémi, Fige Éva, Fucskó Balázs Mihály, Görbe Szilvia, Horváth Ádám, Katona Vivien, Korponai Dóra, Kovács Henrietta, Kozák Zsuzsanna, Kun Evelin Réka, Lórántfy Ágnes, Máriás József, Mászlai Olga, Molnár Hajnalka, Murzsa Dorina, Nagy Alexandra Anna, Nagy Szabolcs, Pásku Anita, Sallai Nóra Alexandra, Sándor Gergely, Sásvári Péter, Szarka Zsuzsanna, Szigeti Réka, Szilágyi György, Tóth János, Tóth Zita Emese, Veres László Balázs, Winke Róbert

2013-ban érettségizettek

12. A
OSZTÁLYFŐNÖK: BALÁZS TIVADAR
Bagi Vivien Inci, Bakóczy András, Bálint Ádám, Csapó Bence, Daróczi Bence István, Erdész Balázs, Fehér Gergő, Forgács Péter, Godó Luca, Gulyás Gergely Kristóf, Győri Mihály, Huzsvai Anna, Juhász Bendegúz, Kocsis Boglárka, Kovács Nikolett, Kőszegi Dávid, Lukács Evelin, Mircz Márk, Németh Ketrin, Nemkin Viktória, Párkányi Szabolcs Benjámin, Regele János , Rosskopf Mátyás, Szakács Attila Péter, Szerviczky Orsolya, Szirák Zsófia, Szőke Dávid, Tamás Péter János, Tordai Vendi Nikolett, Vadász Mihály, Varnyú József Márton, Vida László, Youssef Adelina Stephanie

12.C
OSZTÁLYFŐNÖK: BARTA ÁGNES
Albert Orsolya, Barta László, Bodnár Enikő, Borus Fanni, Bujdosó Blanka, Csizmadia Liliána, Csizmár Patrik András, Fejes-Nagyfejeő Renáta, Gáll Kitti, Hogya Viktor, Kohári Dávid, Kovács Edina, Kövér Krisztián Attila, Madar Angelika, Molnár Nóra, Molnár Pál, Nemes Máté, Sárközy Balázs, Schefler Edina, Stief Márta, Sustyák Dávid, Szabó Edina, Szabó Emese, Szilágyi Gergely Bence, Szőllősi Luca, Szűcs Patrícia, Takács Péter Arnold, Tóth András Sándor, Tóth László, Turányi László, Uzonyi Szilvia Brita, Varga Anita Katalin, Varga Csaba, Vizi Balázs Csaba

13.B
OSZTÁLYFŐNÖK: LAKATOSNÉ TÓTH ILDIKÓ
Asztalán Réka Rebeka, Balogh Szonja, Bernáth Mónika, Bojtor Csaba, Czimre Kitti, Elek Sarolta, Faragó Hajnalka, Gonda Daniella Csilla, Holp Rebeka Rita, Huzsvai István, Hűse Enikő, Illyés Anna, Karácsony Anett, Karap Judit, Kerecseny Rebeka, Kocsis Bence, Korom Vivien, Kovács Alexandra Zsuzsa, Lázár Andrea, Lesku Roberta, Maklári Lili, Máriás Dóra, Molnár Bianka Szilvia, Nagy Csilla Lenke, Nagy Tamara, Pálóczy Alíz Melitta, Papp Júlia, Plaschil Bernadett, Sós Boglárka Zsuzsanna, Száraz Réka Katalin, Szerbina Emese, Telki Andrea, Tóth Anita, Tóth Annamária, Tóth Hanna Laura

13.D
OSZTÁLYFŐNÖK: KUNKLI ATTILA
Áncsán Zsófia, Aranyosi János, Balogh Bence Attila, Bana Kristóf, Csősz Roland József, Csukás Péter, Deák Marcell, Diószegi Dóra, Dobi Richárd Dániel, Hernádfői Zsolt, Havelant Fruzsina, Kaits Vanda, Kaszás Barbara, Katona Bence Zsolt, Kovács Réka, Krausz Gergely , Kun Péter Richárd, Lénárt Attila, Mester Márk, Molnár Csaba Bence, Nagy Dorottya, Nagy Róbert, Papp András Máté, Papp Tamás József, Pecze Márk, Rácz András, Regőczi Krisztina, Schriffert Ádám, Szabo Zita, Szabó Ákos, Szentmiklósi Nikolett, Szilágyi Zoltán, Szitár Ádám Lajos, Tajti Viktor, Tarsoly Sándor, Tudlik Zoltán Krisztián, Varga Kristóf Zsolt, Vagyon Boglárka Ilona

13. E
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. PÉTERNÉ SOLTÉSZ KATALIN
Aranyi Krisztina, Berényi Csaba, Berényi Réka Zsófia, Csatári Éva, Csibi Péter, Csolity Dorottya, Farkas Dóra, Gaál Szilvia, Gál Alexandra Klára, Gogolák Réka Anna, Győri Bence János, Kiss Fanni Fruzsina, Kiss Petra, Kóti Eszter Petra, Lajtman Ákos, Lakatos Dóra, Nagy Luca Zsuzsa, Novák Zsófia, Nyíri Edina, Pindzsuja Bence, Pócsi Ibolya, Roszkos Zsófia, Sárkány Fanni, Sipos Marcell, Szabó István Márk, Szathmáry Zsófia Edit, Székely Rita Klaudia, Szilágyi Fruzsina, Tóháti István, Urbán Ágnes, Varga Tímea, Virág Melinda, Zagyva Péter

2014-ben érettségizettek

12.A
OSZTÁLYFŐNÖK: REMETÉNÉ ORVOS VIOLA
Balogh Adrienn Judit, Baráth Dávid István, Belinszky Tamás, Ceglédi Viktória, Dió Rebeka Sára, Együd Hanna, Éliás Anita, Fekete Áron, Iványi Roland, Kiss Dániel, Kiss Veronika, Kovács Márton, Lakatos Balázs István, Mikáczó Dávid, Mikecz Márk László, Muraközi Zsófia, Nagy Vendel, Panyi Dávid, Papp Márton, Polonkai Vanda, Simon Dávid Gábor, Solymosi Mihály , Szabó Bence, Szabó Samu, Szilágyi Mónika, Tar Boglárka Csilla, Tóth Mihály, Tóth Szilvia, Tőkés Anna, Ulveczki Mihály Ádám, Varga Dániel, Veréb Brúnó Ferenc, Vida Csilla Natasa

12.C
OSZTÁLYFŐNÖK: SINYINÉ KŐVÁRI GYÖRGYI
Bottyán Klaudia, Csige Sára , Drahos Dorina, Ducsai Dalma, Egyed Gábor, Fehér Ádám, Fórián László, Futó Roland, Grenczer Márk, Hornyák Lilla, Horváth Csilla, Kaszás Regina, Kiss Botond Lajos, Kiss Judit, Kiss Marcell, Kopányi Attila, Koroknay Zsuzsa, Kovács Lőrinc, Kulcsár Ildikó, Kustár Annamária, Ludman Zsófia, Munkácsy Barbara, Nagy Brigitta, Nagy Kitti, Nagy Réka Zsófia, Olvasztó Zsófia, Orbán Szabolcs, Selejó Petra, Szabó Zsófia, Tarsoly Zsófia, Teremi Zsuzsanna, Török Ágnes, Varga Enikő Brigitta, Vislóczki Kristóf, Zardikán Orgilbold

13.B
OSZTÁLYFŐNÖK: KECSKEMÉTI JÁNOS
Ágoston Réka, Bágyi Barnabás, Bánszki Ákos, Berzi Emese, Bökönyi Barbara, Bőr Szilvia Noémi, Csúvár Zsombor, Domokos Máté, Hodosán Judit, Jasku Dóra, Kiss Erika Mercédesz, Krajcsovics Zoltán Martin, Lengyel Loretta, Máriás Claudia, Matkó Zoltán, Megyesi Katalin Zsófia, Molnár Nikolett, Monori Netta, Nagy Boglárka Zita, Orosz Dorottya, Óvári Fanni, Papp Ágnes Andrea, Prokai Zsófia Luca, Szabó Ábel, Szabó Flóra, Szász Nóra Erzsébet, Szűcs Noémi, Tatár Judit, Tordai Dorottya, Tóth Viktória

13.D
OSZTÁLYFŐNÖK: PAPPNÉ AGÓCS ANNA
Csorba Molina, Dávid Veronika, Erdei Rita, Fige Hajnalka, Gargya Tamás, Gratzka Dorina, Hegedűs Ádám, Heim Orsolya, Horogh Viktor Odó, Horváth Péter, Ilyés Hajnalka, Juhász Tamás, Kiss Adrienn, Kocsis Csaba, Kókai Balázs, Kovács Regina, Kunkli Bence, Lénárt Julianna, Lente Gréta, Lévai Dávid, Losonczi Nándor, Ludnai László, Miklós Edina, Nagy Péter, Palotai Márton, Silye Andrea, Szabó István, Szabó Petra, Szántó Konrád, Tóth Ádám, Tóth Róbert Péter, Varga Anita Ilona, Vinczi Alexandra, Volánszki László

13.E
OSZTÁLYFŐNÖK: DR. BARTA ERIKA
Arany Virág Kinga, Bakó Ferenc Péter, Balázs József Bence, Boncás Gabriella, China Kinga Judit, Cseke Boglárka, Csobán Marianna, Dióssy Kitti, Diószegi Levente Sándor, Dobi Lilla, Erdélyi Rita, Gál András Richárd, Gökler Krisztina, Gyuris Adél Kinga, Jakab Viktória, Kalmár Péter János, Karácsony Tamás, Kovács Boldizsár, Kőrösi Dávid, Kun Orsolya Krisztina, Lőrincz Gergely, Madar Sándor, Mányi Vivien, Mászlai Éva, Mercs László, Nagy Jennifer, Nagy Nikolett, Nagy Richárd, Ordasi Ágnes, Posta Tamás, Ricz Sándor, Sándor Enikő, Szabó Adél Blanka, Szarvas Nikolett, Szép Imre, Tóth Csenge

2015-ben érettségizettek

12.A
OSZTÁLYFŐNÖK: SZILÁGYI TIBOR
Ács Vanda, Almási Péter Béla, Asbolt Máté, Bán Balázs József, Biró Liliána, Böjtös Vivien, Czibere Zsolt, Csige Joel, Csiszár Dorottya, Dobos Kristóf Ferenc, Hámori Márk, Hódos Bálint, Holp Nándor Máté, Horváth István Máté, Ilyés Antal, Kátay Tamás, Kosina Gergő Péter, Kozma Tímea, Lőrincz Gábor, Marczin Daniella Bernadett, Nagy Ádám Zsolt, Rózsa Alida Ildikó, Sándor Bence, Szabó Máté, Székely Gábor, Szöllősi Patrik, Tar Henriett, Tóth Bertalan, Trócsányi Péter, Ujlaky Gergő, Vályi András

12.C
OSZTÁLYFŐNÖK: TAKÁCS KÁLMÁN
Arday Viktor Tamás, Balla Ágnes Gizella, Beke Hunor, Békési Dániel Károly, Buglyó Attila Ivó, Bundi Daniella, Danyi Réka, Fehér Anna, Fejes Nagyfejeő Regina, Fekete Anna Katalin, Grünwald Richárd, Győri Zoltán, Győrössy Dorottya, Hegymegi Evelin, Juhász Rebeka, Kajatin Roland, Kis Barbara, Kiss Dóra, Korcsmáros Eszter, Ködöböcz Kitti, Körmendi Teréz, Mészáros Ágnes, Mészáros Mercédesz, Nagy István Gergő, Nagy Lajos Bence, Nagy Lajos Kornél, Nagy Simon Péter, Novák Eszter, Rózsa Fióna Petra, Szegedi Alexandra, Szombati Szabina, Telki Levente László, Tóth Szilvia, Turányi Botond, Urbán Kinga Liána, Varga Tímea, Veres Tamás, Volosinovszki Gréta

13.B
OSZTÁLYFŐNÖK: MEGYERI ANNA
Bálint Miklós József, Barna Júlia Eszter, Béres Melinda, Bíró Eszter, Borbély Anna, Bőr István, Böszörményi Éva, Bujdosó Márta, Deák Enikő, Fügedi Fanni, Gonda Attila, Gulyás Dorina , Horváth Réka, Horváth Tímea Zsuzsa, Huszka Balázs Imre, Kasuba Ágnes Rebeka, Kecskeméti Elizabeth, Keresztes Tamás, Kovács Lilla, Krupinszki Anita, Módis Márton, Nagy Fruzsina, Nagy Mihály Zoltán, Ocsenás Dorottya, Osztós Zsófia, Pártos Zsófia, Posta Brigitta, Seres Vanda, Takács Péter Gergő, Tóth Dorottya, Tóth Petra, Vályi Fanni, Veres Tamás Mihály

13.D
OSZTÁLYFŐNÖK: KOVÁCS PÉTER
Arnóth Katalin,Atyi Lajos, Bényei Gábor László, Bihari Gréta Lisa, Bodnár András Péter, Boncsér Attila Bertalan, Csarkó Zsanett, Dáné Kristóf János, Erdélyi János, Esenszki Petra, F. Nagy Bence Gábor, Fazekas Roland, Hakl Annamária, Karácsony Ákos, Károlyi Dávid, Kátai Károly Róbert, Kiss Lóránt, Kiss Szabolcs, Kertész Tamás Zoltán, Marczin Dániel István, Megyeri Kristóf Attila, Molnár Zsófia Csilla, Nagy Diána, Nagy Kristóf, Németi Nándor, Pénzes Vanda, Pituk Kristóf, Sásvári Enikő, Simon Márk Károly, Simonyi Balázs Tamás, Szabó Ákos, Szentmiklósi Bernadett, Troitsky Mátyás, Végvári Zalán, Versánszky Lóránd, Vincze Boglárka

13.E
OSZTÁLYFŐNÖK: SZÉPLAKINÉ KOCSIS ÉVA
Arnóczki Edit, Baksa Valentin, Barna Fanni Boglárka, Béke Gergő, Biró Nikolett, Deák Dóra, Fodor Dóra, Gellén Benjámin, Hegyesi Zsolt, Hetey Anett, Kapusi Bence, Katona Flóra, Katona Henriett, Katonka Árpád, Kopányi Kinga, Kópis Bence, Kovács Ákos Tibor, Majoros Dóra, Mándoki Anett, Mézes Attila Imre, Mikó Zoltán, Nagy Tamás, Orosz Renáta, Pál Sándor Ádám, Pércsi Boglárka, Perge György, Szabó Edit, Szabó Kenza, Szabó Réka, Szabó Veronika Eszter, Szuszik Petra, Szűcs Éva Noémi, Szücs Péter Tibor, Tar Réka Judit, Tóth Réka, Varga Zsófia, Zelenák Diána, Zih Dániel Sándor

2016-ban érettségizettek

12.A
OSZTÁLYFŐNÖK: KISZELY ILDIKÓ
Antal Réka, Balázs Péter, Bártfai Péter Benedek, Deák Gréta Dóra, Dobránszky Blanka Nóra, Dömők Adrienn Manna, Fábián Zsófia Andrea, Galajda Noémi Ágnes, Gargya Péter, Kéki Dóra, Kiss Gergely Attila, Kiss Péter, Komáromi Mátyás Levente, Malkócs Zsolt Attila, Mizsák Dániel Lajos, Offra Gábor, Ötvös Dávid István, Papp Milán Dániel, Pecsenye Samu, Simon Zsófia, Szántó Imre, Szücs Pálma Zita, Tarsoly Máté, Teski Tamara, Varnyú Dóra, Vass Viktória Barbara, Vereb György Máté, Vámosi Márton György

12.C
OSZTÁLYFŐNÖK: SIMON GYULA
Balla György Jázon, Balogh Norbert, Bartók Gergő, Berecz Ádám, Borza Marcell László, Csapó Krisztián , Egyed Viktória, Felföldi Anna, Gere Bettina, Guti Márk, Jenei Tamás Tibor, Joó László Ádám, Józsa Priscilla, Katona Patrícia, Kiss Stefánia, Kiss Tibor, Kovács Emma, Lugosi Lilla, Majoros Levente, Márton Lea Valentina, Mézes Ádám, Pásztor Emese, Ruskó Eszter, Seres Balázs, Szél Gábor, Szemenyei Zsuzsanna, Szemerédy Fanni, Szilágyi Ádám, Szőke Bence, Szőllősi Jakab Ákos, Tajti Anna, Timmer Bálint, Torma Dániel, Tóth Áron, Török Ivett Erika

13.B
OSZTÁLYFŐNÖK: VERDES - SEPELY ORSOLYA
Bagoly Nikolett, Bodri Blanka, Deli Kincső Arianna, Dienes Sára Bernadett, Hadházi Viktória, Karap Annabella, Keczeli Zsanett, Kiss Anett, Komiszár Péter, Kovács Ákos , Lakatos Benjamin József, Lakatos Levente, Mácsik Rebeka, Madai Réka, Magyar Tamás, Mikula Márk, Nagy Cintia, Nagy Dorina Petra, Nagy Gabriella Zsófia, Nagy Kinga, Nagy Rebeka, Nemes Kristóf Tibor, Nikovics Vera Magdolna, Oláh Evelin Zsuzsanna, Pálóczi Gréta , Regele Tünde, Sinka Andor Dénes , Szegedi Bence Sándor, Szilágyi Dorina, Szilágyi Renáta, Szőke István Tamás , Szöllősi Nikolett, Takács Tímea, Torday Viktória, Tóth Fruzsina, Vágó Krisztina, Varga Annabella

13.D
OSZTÁLYFŐNÖK: SZILÁGYINÉ KELEMEN ÉVA
Albert Denisa Monica, Bagi Fruzsina, Bancsi Judit, Bozsányi András, Bun Tibor, Csongrádi Sándor Zsombor, Ébert Tamás, Eötvös Klaudia Emese, Fekete Bence, Filep László, Gulyás László Márk, Gyenes József Norbert, Hetei Balázs, Józsa Péter, Juhász Balázs, Kiss Krisztina, Lovadi Máté, Ludmány Bence, Madarász Richárd Gergő, Mérész Ferenc, Papp Henriett, Papp Vince Dávid, Pál Marcell Kristóf, Rácz Árpád, Selmeczi-Tóth Ádám, Somorjai Péter, Vajta Zoltán, Varga Tamás Balázs, Varga Virág, Vass Renátó, Zékány-Nagy Patrik

13.E
OSZTÁLYFŐNÖK: BUDA ANDREA
Aczél Gábor, Ádámku Máté József, Antal Enikő Beáta, Bacsu Dóra, Balogh Bettina, Czeglédi Krisztina Bianka, Csernyánszky Máté, Dobránszky Lilla Éva, Ébner Anna, Ébner Zsuzsa, Erdélyi Péter, Hevessy Angéla, Horog Vanda, Horváth Lajos Krisztián, Kerschner Dorottya Éva, Kincses András, Kocsis Dóra Eszter, Kocsis Noémi, Kovács Márton Tamás, Kovács Tamara, Nyírő Antónia Erzsébet, Ötvös Blanka Ildikó, Petrovics Fanni, Szabó Loretta, Szabó Patrik, Széplaki Éva, Szilágyi Bernadett, Tar Noémi, Toldi Viktória, Tóth Esztella Enikő, Tóth Vilmos Etele, Vígh Emőke Tünde, Virágos Emese

2017-ben érettségizettek

12.A
OSZTÁLYFŐNÖK: LAKATOS TIBOR
Al Nuwaihi Moad Dániel, Almási Dávid, Almási Nóra, Baran Zsuzsanna, Beke Bence, Bernáth Fatime, Biroga Bence Barna, Boros Dániel, Cs. Kiss Veronika, Csató Ádám, Farkas Máté, Gargya Nóra, Griger Ákos Róbert, Harmaci Marcell, Honvári Máté Gergő, Jámbor Dominik, Kővári Péter Viktor, Krupinszki Balázs, Nagy Bálint, Nagy Máté Zsolt, Nagy Soma, Pásztor Szabolcs, Petneházy Emese, Pilarsky Márk Magnusz, Rusznák Lili, Stercel Otilia, Székelyhidi Virág Enikő, Szilágyi Balázs Döme, Szilágyi Máté István, Tóth Péter Áron, Vámosi Ábel Botond, Varga Balázs, Varga Máté Viktor, Vida Gergő, Zatik Vilmos

12.B
OSZTÁLYFŐNÖK: OLÁH ANITA
Aranyi Balázs, Bálint Tamara, Balogh Kristóf, Basa Martin, Daróczi Jakab, Demeter Ákos, Fedor Tamara, Gere Hajnalka, Hanuska Laura Fanni, Hentes Beatrix Zsófia, Hudák Balázs, Jacsó Gabriella , Kanyó Márton, Keserű Balázs, Kiss Tamás, Konyári Evelin, Kóródi Katinka, Kun Szilvia, Molnár Máté, Molnár Zsófia Noémi, Monok Orsolya, Nagy Lilla, Nagy Vilmos, Ozsváth Regina Brigitta, Pártos Péter, Pere Dominika, Puskás Ágota, Szabó Dóra, Szoboszlai Boglárka, Szöllősi Attila, Tóth Barbara Bettina, Varga Flóra Nelli, Vasas Noémi

12.C
OSZTÁLYFŐNÖK: LAKATOSNÉ TÓTH ILDIKÓ
Adorján László, Babotán Márk László, Balázsi Anita Boglárka, Balogh Viktória, Bécsi Beáta, Békési Georgina Gabriella, Boldogh Diána Tímea, Csipkés Sándor, Csobay Tamás, Együd Zsófia, Fauszt Tamás Kolos, Frank Ádám, Friss Gergely, Kátai Lóránt Krisztián, Katona Dóra Emese, Katona László, Kiss Laura, Komlósi Mátyás, Kovács Ádám Attila, Kovács Vivien, Kövér Márton Mihály, Kunkli Gréta, Kurilla Zoltán, Lente István Levente, Lugosi Ágnes, Moravecz Kata Barbara, Nagy Renáta Krisztina, Oláh Adél, Pusztai Renáta, Szabó Sándor, Szenka József, Szilágyi Zsuzsa, Törő Lilla, Varga Ilka, Varga Zoltán, Varga Zsófia, Vezendi Péter, Vinnai Gyula

12.D
OSZTÁLYFŐNÖK: KUNKLI ATTILA
Ander Vanda, Babinszki Dorottya, Balogh László Ádám, Chalupa Krisztina Ajna, Csige Judit, Farkas Dávid, Fejérvári Virág, Fekete Ádám, Fekete Emese, Gáncs Péter Barnabás, Gáti Nikoletta, Gebey Dániel, Gyugos Bence, Hernádfői Csaba, Kálmán Illés Károly, Kheireddine Rayan, Laczják Márkó, Nagy Fruzsina, Nagy Márta, Posztós Csaba, Radócz Ádám Attila, Sándor Márk, Szabó Renáta Szilvia, Szörny Ágota, Tanyi Krisztián, Tarcza Csaba, Tóth Balázs, Turcsán Gyula Bence, Zékány-Nagy Tekla

12.E
OSZTÁLYFŐNÖK: PINCZÉS LÁSZLÓ
Andorkó Ádám, Bajkán Domonkos, Barna Viktória Bernadett, Bereczki Petra, Bessenyei Ditta Fruzsina, Buris Zsófia, Csoma Bettina, Donkó Anna Zsófia, Fábián Ágnes, Gellén Hanna, Gökler Daniella, Karácsony Nóra Zsuzsanna, Kiss Péter, Kontor Fanni, Labancz Laura, László Bíborka, Legoza Flóra, Magyar Máté, Nagy Bálint, Nagy Fanni, Papp Boglárka, Pinczés Bence, Révész Hanna, Ruprecht Dóra, Sándor Petra Zita, Simon Dorina, Stercel Károly István, Szabó Bence, Szabó Flóra, Szabó Fruzsina Debóra, Szvára Zsanett, Tóth Enikő, Vincze Anna